Patryk Pniewski w sesji dla Denley.pl. Zobacz jak to wyglądało „od kuchni”

2019-12-05
Patryk Pniewski w sesji dla Denley.pl. Zobacz jak to wyglądało „od kuchni”

Tylko tym, którzy nie są wtajemniczeni, wydaje się, że praca modela jest łatwa…

Od rana do wieczora… Tysiące klatek i ujęć, kilkanaście stylizacji, dziesiątki par butów, raz po raz zmiana skrzętnie przygotowanych wcześniej kompletów strojów – tak wyglądała sesja zdjęciowa, którą Patryk Pniewski odbył dla Denley.pl w Warszawie.

– Tylko tym, którzy nie są wtajemniczeni wydaje się, że praca modela jest łatwa. Nic z tych rzeczy, to naprawdę ciężka harówka – uświadamia wszystkim Paweł Zabielski z firmy Denley.pl.

Paweł pasjonuje się modą. Sam jest modelem. Uczestniczył w bardzo wielu sesjach zdjęciowych. Wie ile trzeba się napracować, żeby wszystko wyszło jak trzeba. Z dużym zainteresowaniem obserwował, jak radzi sobie Patryk Pniewski, z zawodu aktor, który w rolę modela wcielił się po raz pierwszy. Efekty?

Udana sesja, to cała masa ludzi, bez których sukces nie jest możliwy

– Świetne! – nie ma wątpliwości Paweł. – Patryk ma wszelkie predyspozycje ku temu. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Nawet przez chwilę nie okazał zmęczenia.

Igor Władyka, fotograf Denley.pl, który także sporo sesji ma za sobą, raz po raz tylko potakiwał głową z uznaniem dla młodego aktora. – Wie co robi – rzuca ukradkiem z uśmiechem.

Trzeba koniecznie wspomnieć, że udana sesja zdjęciowa to nie tylko model i fotograf. To cała masa ludzi, których nie widać, ale bez pracy których sukces nie byłby możliwy. Zobaczcie na zdjęciach, jak wyglądała sesja Patryka Pniewksiego dla Denley.pl.

Jej efekty będziecie mogli co jakiś czas podziwiać na Denley News. Zapraszamy!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel