Patryk Pniewski: Rola modela? Czułem się znakomicie!

2019-12-05
Patryk Pniewski: Rola modela? Czułem się znakomicie!

Dla 25-letniego aktora, znanego z serialu „Pierwsza miłość”, sesja zdjęciowa dla Denley.pl była nową przygodą.

– Można powiedzieć, że bawię się w modela – uśmiecha się Patryk Pniewski, który został ambasadorem marki Denley.pl. – Nie wiąże z modelingiem większej przyszłości, ale… takie fajne ciuszki trzeba odpowiednio pokazać.

Patryk nie ukrywa, że sesja zdjęciowa wiązała się z lekkim stresem. – Wiadomo, przed kamerą mam większe doświadczenie. Myślę, że przed aparatem z początku szło mi troszkę gorzej. Słuchałem jednak na bieżąco rad doświadczonych fotografów i z każdą minutą czułem się coraz lepiej – dodaje.

Zdaniem fachowców Patryk Pniewski jako model zaprezentował się znakomicie

Jak na sesji wypadł aktor zdaniem fachowców? – Naprawdę pełen profesjonalizm. Choć ciężko pracowaliśmy przez cały dzień, to Patryk bez przerwy emanował profesjonalizmem. Widać, że wie, jak odpowiednio zachować się przed aparatem fotograficznym  – ocenia Paweł Zabielski z Denley.pl, który sam również jest modelem i brał udział w wielu sesjach fotograficznych jako organizator.

Przypomnijmy, Patryk Pniewski to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. W przeszłości występował w popularnym programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”, nadawanym przez TVN.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel