Moda apres-ski!

2020-01-24
Moda apres-ski!

Aby jednak w miejscowościach narciarskich spędzić czas wyjątkowo dobrze – trzeba zadbać o kilka szczegółów. Mieć fajny outfit na narty, który jest funkcjonalny i jednocześnie wygląda tak świetnie, że amatorom białego szaleństwa dodaje skrzydeł. Do pakietu przyjemności trzeba dołączyć jakiś przyjemny hotel z zapleczem SPA, gorącego i aromatycznego grzańca na stoku i fajne lokale w pobliżu wyciągów i bazy hotelowej, w których można spędzić czas po nartach. Ujmując to w dwóch słowach – mowa o: apres-ski, czyli o narciarskim lifestylu.

Co robi się po nartach? Korzysta się z term, stref SPA lub po prostu z hotelowego basenu, sauny, usług masażystów w celu zregenerowania się, ale też wychodzi do restauracji (najlepiej z drewnianych bali) na kolację, pije drinki w barze i tańczy w dyskotekach! To właśnie podczas takich wyjść facetom zależy, żeby dobrze wyglądać również poza stokiem.

Męski sweter inspirowany skandynawskimi motywami – idealny do spędzania czasu poza stokiem_Denley.pl
Moda apres-ski. Podstawowe cechy!
  • Na nieformalne biesiadne spotkania z przyjaciółmi nie musisz rezygnować ze stylu sportowego. Wystarczy, żeby twój look uległ lekkiej transformacji. Możesz połączyć sportowe spodnie dresowe baggy w neutralnym kolorze z ciepłym swetrem. W tym dress codzie wyrafinowane połączenia są jak najbardziej wskazane!
  • To właśnie swetry męskie są bazą stylizacji w klimacie apres-ski. Mogą być to męskie golfy albo kardiany. Sprawdzi się lekki sweter z kołnierzykiem w serek, pod który można włożyć T-shirt, a model na topie i ponadczasowy będzie charakteryzować się grubymi splotami lub motywami skandynawskimi, idealnie wpisującymi się w mroźny klimat i górskie krajobrazy.
  • Narciarskie kurtki, po całym dniu zjazdów, warto pozostawić w hotelowych suszarniach. Zamiast nich można postawić na pikowane kurtki sportowe lub stylowe parki z kapturem.
  • Styl apres-ski jest nonszalancki i wyjątkowo ważne są tu dodatki. Szale, czapki uszatki lub z pomponem, kamizelki akcentujące stylizację, futrzane wstawki świetnie zaakcentują minimalistyczne stylizacje w neutralnych kolorach.
  • Na drinka możesz wybrać się w bluzie z inspirującym i zabawnym napisem, jednak już na dyskotekę postaw na klasykę. W zanadrzu miej koszulę, spodnie chino i casualową marynarkę.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel