Męskie fryzury 2017! Sprawdź trendy!

2017-04-18
Męskie fryzury 2017! Sprawdź trendy!

Już dziś dowiedz się – jakie męskie fryzury będą najmodniejsze w 2017 roku?! Można opisać je jednym słowem: bałagan!

Na Twój wizerunek składają się zarówno postawa, ubrania, dodatki jak i fryzura. Ważne, aby współgrała ona z Twoim indywidualnym stylem. Jeśli chodzi o ogarnianie tego co na głowie, to męskie trendy pojawiają się i zanikają w znacznie wolniejszym tempie, niż ma to miejsce w przypadku damskich. Nie popełnisz gafy, jeśli nadal będziesz  trzymał się mody na cięcia, które obowiązują aktualnie – na razie zostają z nami i możesz zobaczyć je TUTAJ. W roku 2017 roku, nadal popularne będą „man bun’y” i top-knoty. Każdemu życiowemu rebeliantowi nadają one charakteru oraz pewnej zuchwałości. Niezaprzeczalnie, tego rodzaju męskie fryzury są po prostu fajne, a w kolejnych sezonach faceci będą skupiać się na coraz to bardziej wymyślnych węzłach czy splotach. Idea jednak pozostaje, tak jak wszelkie ponadczasowe klasyki.

jon-snow-gamethrones
Męskie fryzury – naturalne loki / John Snow Fot. HBO

Kilka nowości też się jednak pojawi. Zobaczcie jakie męskie fryzury będą najmodniejsze w roku 2017?!

Naturalne loki, powstające w efekcie teksturowania.

Szczęściarzami są Ci, którzy mają naturalnie kręcone lub falowane włosy. Wszyscy inni, którym spodoba się najnowszy trend – będą mieli zagwozdkę ze znalezieniem mistrza fryzjerskiego, który to ma nie byle jaki polot, wiedzę rzemieślniczą, fach w rękach i nie obawia się mieszania technik w trakcie cięcia. Oczywiście, aby było co ciąć – włosy delikwenta muszą mieć odpowiednią długość, by cokolwiek z nich wyczarować. Za pomocą techniki teksturowania – efekt jaki ma być osiągnięty to look, jakbyś dopiero co wstał z łóżka, albo jakbyś właśnie, nonszalancko potrząsnął swoją fryzurą. Twoje fale powinny wyglądać luzacko, naturalnie, przypadkowo.

Męskie fryzury - Pompadour / David Backham Fot. Pinterest.com
Męskie fryzury – Pompadour / David Backham Fot. Pinterest.com

Ponadczasowe cięcia Fade, z modnym efektem artystycznego nieładu.

Jeśli nurtuje Cię kwestia pt. „fryzury męskie a kształt twarzy” to wszelkie cięcia typu fade zawsze są dobrym wyborem. Włosy krótkie po bokach i z tyłu głowy, dłuższe na górze – przy czym długość wzrasta od tyłu głowy w kierunku przodu. To jedna z najlepszych fryzur ever, bo pasuje właściwie do każdego kształtu twarzy i rodzaju włosów. Dłuższą część włosów można zaczesywać na bok, do tyłu albo też aranżować pozorny nieład. To właśnie kontrolowany bałagan, ma być w nadchodzącym sezonie najpopularniejszy. Mężczyznom, którzy mają silną strukturę włosa poleca się styl Pompadour, gdzie fryzurę Fade urozmaica się dodatkowym cięciem, w którym krótsze włosy unoszą dłuższe.

Męskie fryzury - Shag / Mick Jagger. Fot Pinterest.com
Męskie fryzury – Shag / Mick Jagger. Fot Pinterest.com

Shag!

W 2017 nastąpi też wielki powrót do lat 70-tych. Fryzura w klimacie tamtych czasów sprawdzi się zarówno u mężczyzn, którzy posiadają proste włosy jak i włosy falowane. Jednak nie każdy będzie czuł się w niej dobrze. Niektórzy sądzą, że jest to styl na „kudłatego mopa”, inni traktują jako równoznacznik tego, co wolne i dzikie. Wśród nich jest choćby sam Mick Jagger, o którym gdy się pomyśli, to zawsze kojarzy się go właśnie w tym ufryzowaniu. Shag to synonim rockowego podejścia do życia. Ma wiele wariantów i to co najważniejsze – daje pożądany w 2017 roku – efekt nieładu. Istotą są tu mocno pocieniowane włosy nadające fryzurze wizualnej objętości, przypadkowości i niepokorności.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017
pixel