Marynarka z kapturem! Hit czy kit?

2017-10-10
Marynarka z kapturem! Hit czy kit?

Warto śledzić trendy, czerpać z nich, inspirować się nimi, ale własny styl trzeba wypracować sobie samemu. Bo on zawsze wiąże się z konkretną osobowością. Faceci, którzy posiadają swoją niepowtarzalną manierę w ubieraniu – są oryginalni. Tak samo jak oryginalna i niekonwencjonalna jest męska marynarka z kapturem!

Jaki właściwie jest ten model okrycia wierzchniego? Sportowy czy elegancki? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo wszystko zależy od charakteru całej stylizacji. Na pewno jest wyrafinowany i mega wyrazisty.

Marynarka z kapturem – nieszablonowy model dla modowych geeków!

Marynarki nieformalne ściśle wiążą się z casualem, czyli z tzw. sportową elegancją. Ale mężczyzna pewien swoich modowych wyborów potrafi stworzyć look, łączący marynarkę i kaptur, który może wyglądać wręcz szykownie! Z jednej strony może to być sporym wyzwaniem, z drugiej czymś – co naprawdę jest warte zachodu. Bo stylizacja, która łączy w sobie elementy z dwóch różnych światów fashion – może naprawdę wyróżniać z tłumu i zaskakiwać perfekcyjnym wyczuciem.

Marynarka męska z kapturem_Denley.pl
Istnieją różne formy łączenia bluzy z kapturem i marynarki.

Hoodie może być zupełnie niezależnym bytem, ale też marynarka może mieć doszyty kaptur. Bardzo podoba mi się ta opcja, a taki szczególny model znajdziesz w denley.pl. Pewnie zastanawiasz się – jak to połączyć z innymi ciuchami, by stworzyć świetny look dla indywidualisty? Pod marynarkę z kapturem śmiało możesz włożyć longsleeve Henleya, a nawet elegancką koszulę! Rewelacyjnie wygląda też zupełnie inny zestaw. Spodnie i marynarka w jeden deseń, a do tego bluza z kapturem o ekspresyjnym lub stonowanym kolorze, założona na koszulę z krawatem. Takie stylizacje świetnie akcentują charakterystyczne nakrycia głowy jak np. kaszkiet. Outfit dopełnią sportowe buty.

Marynarka z kapturem to połączenie, które może być propozycją dla facetów nowoczesnych, wszechstronnych i odważnych. Znających się na modzie, o zdystansowanym podejściu, a jednocześnie potrafiących zachować balans we własnej garderobie i w tym, co się z niej wyciąga i ubiera na siebie.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel