Jeśli jesień, to tylko we dwoje

2020-01-22
Jeśli jesień, to tylko we dwoje

Stało się – nieodwracalnie pakujecie letnie ubrania do pudeł i ustawiacie wysoko w szafie. Leje już drugi tydzień, a pogodynka nie zapowiada zmian na lepsze. Zastanawiacie się, jak przetrwać do wiosny bez wycieczek rowerowych, plażowania, spotkań z przyjaciółmi i clubbingu? Mamy dla Was dobrą wiadomość: macie siebie, a to naprawdę dużo! We dwójkę uda się Wam łatwiej zaplanować jesienne dni w taki sposób, aby ciekawie przetrwać nieprzyjemną pogodę . Brak Wam pomysłów? Możecie skorzystać z naszych, sprawdzonych sposobów.

Wakacje First Minute

Nic tak nie cieszy oczu, gdy za oknem plucha, a na ekranach laptopów wyświetlają się obrazki z niebiańskich plaży i drinków pod palmami. Wizja Was dwojga wtopionych w taki pejzaż za 10 miesięcy, wystarczy, aby skutecznie poprawić sobie nastrój. Wybierzcie miejsce, następnie zaplanujcie cały pobyt i obejrzyjcie tysiące zdjęć plaży, basenu, hotelu i wielu innych wspaniałych rzeczy, które już za kilka miesięcy staną się Waszym udziałem. Malediwy, Kanary, a może Tajlandia? Przeglądanie książkowych katalogów biur podróży lub stron internetowych z ich ofertą może potrwać nawet kilka tygodni, ale przecież macie dużo czasu. Chwilo trwaj!

Gwiezdne Wojny vs Woody Allen

Jeśli długie jesienne wieczory lubicie spędzać na oglądaniu filmów, proponujemy oryginalną zabawę. Niech każde z Was sporządzi własną listę filmów do obejrzenia. Możecie je tworzyć według dowolnego klucza, np.: filmy z dzieciństwa, komedie, animacje, horrory itp. Karteczki z tytułami wrzućcie do kieliszka na wino i losujcie przed każdym seansem – aż do wyczerpania zapasów. Dzięki tej krótkiej zabawie to przypadek zadecyduje za Was, który film obejrzycie. Po pierwsze, zaoszczędzi Wam to kłótni o to, który tytuł wybrać i dlaczego znowu Scince-Fiction? Po drugie, będziecie mogli lepiej poznać preferencje swojego partnera lub partnerki, co z kolei może pozytywnie wpłynąć na Wasz związek .

Czy czuje Pani cza-czę?

Pani na pewno tak, bo to właśnie kobiety najczęściej przekonują mężczyzn o zaletach tańca jako świetnej formie wspólnego spędzania czasu. Trudno powiedzieć, dlaczego panowie mają opory przed uczęszczaniem na zajęcia taneczne. Może, wychowywani w duchu macho, boją się śmieszności? Na szczęście kobiety potrafią użyć swojego uroku osobistego i zachęcić partnerów do wspólnej aktywności w rytmie salsy. Energia, która płynie z muzyki i ruchu może być strzałem w dziesiątkę, a taniec nieoczekiwanie stać się Waszą wspólną pasją, dlatego koniec z nieśmiałością – pójdźcie w tango!

Wspólny shoppingpol_pl_czarna-kurtka-meska-skorzana-denley-3096-47714_2

Zakupy we dwoje to świetna okazja do tego, aby wyjść z domu i kupić kilka ubrań z najnowszych jesiennych kolekcji, co zawsze poprawia nastrój, niezależnie od płci. Wspólne wybieranie najmodniejszej bluzy z kapturem dla niego albo skórzanej kurtki dla niej wbrew pozorem może naprawdę zbliżyć. Pójdźcie o krok dalej i stwórzcie małą grę, która będzie polegać na tworzeniu dla siebie nawzajem całych stylizacji. W ten sposób nie tylko zabawnie spędzicie czas, ale też sprawdzicie, czy Wasze gusta są podobne. Damskie t-shirty z nadrukiem w połączeniu z jeansami z modnymi przetarciami i wstawkami? A może męskie bojówki w modnym kolorze khaki i czarno-biały longsleeve? Nie bójcie się i proponujcie własne zestawy! Po udanym shoppingu warto zjeść kolację w przyjemniej knajpce, np. na terenie centrum handlowego, a następnie spontanicznie wybrać film i resztę wieczoru spędzić w kinie. To naprawdę brzmi jak dobry plan!

Zapewne nie zabraknie Wam kreatywności i do powyższej listy dopiszecie własne pomysły na wspólne spędzenie jesiennych wieczorów. W przypadku zupełnego braku chęci na wyjście z domu i zrobienie czegokolwiek , zostaje Wam rozwiązanie pościelowe, które może okazać się najlepszym i z pewnością bardzo przyjemnym sposobem na poprawienie sobie humoru i przetrwanie ponurych dni. Przede wszystkim jednak pamiętajcie, że jesień nie musi być nudna – wystarczy, że macie siebie!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel