Jak zdobyć kobietę? 6 wskazówek!

2019-04-12
Jak zdobyć kobietę? 6 wskazówek!
jak zdobyć kobietę
Musi mieć w sobie to coś…

Jak zdobyć kobietę? Nie sądźcie, że odpowiedź na takie pytanie jest prosta jak małyszowska bułka z bananem. Faceci głowią się nad tym od zarania dziejów, powstało na ten temat wiele podań i legend, a zagadkę wszech czasów i tak wciąż trudno rozgryźć.

Jedno jest pewne. Pytając je bezpośrednio o faceta, na którego zechciałyby spojrzeć łaskawym okiem, a finalnie z nim być – najczęściej otrzymać można jedynie enigmatyczną odpowiedź…

Musi mieć w sobie to coś…

Tadam. I bądź chłopie mądry! Jeśli nie mówi Ci to za wiele – przeczytaj te kluczowe wskazówki, których zastosowanie sprawi, że ustawi się do Ciebie sznurek zainteresowanych.

Jak zdobyć kobietę? Zacznij od siebie!

  1. Bądź sobą– nie próbuj na siłę wywierać spektakularnego wrażenia, reaguj naturalnie, spontanicznie, adekwatnie do sytuacji; jesteś jedyny w swoim rodzaju i oryginalny. Po co to zmieniać?
  2. Stawiaj sobie poprzeczki, rozwijaj się spełniając wymagania wobec siebie. Wygrywasz podwójnie. Doskonalisz się i imponujesz postawą.
  3. Buduj swoją atrakcyjną osobowość – codziennie pracuj nad swoimi mocnymi stronami i nad niwelacją tych słabszych. W naturalny sposób doda Ci to pewności siebie – jakże pożądanej cechy u samca alfa!
  4. Dbaj o swój wizerunek – wyglądaj modnie, schludnie, czysto. Interesuj się fundamentami mody męskiej (czyli czytaj blog.denley.pl), zbuduj swój własny styl odzwierciedlający osobowość.
  5. Komplementuj szczerze, żartuj sytuacyjnie, uśmiechaj się często – kobiety uwielbiają dystans do życia i poczucie humoru.
  6. Nie kombinuj za wiele – just do it!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel