Jak świętować Dzień Singla?

2019-02-15
Jak świętować Dzień Singla?

Walentynki już za nami, a dla równowagi – dziś swoje święto obchodzą osoby, którym związki nie w głowie. 15 luty to Dzień Singla!

Dzień singla – geneza!

Po raz pierwszy obchodzono go w 2005 roku, a pomysłodawcą tego quasi-święta był Trevor Mcwanda, który ustanowił je ku pochwale życia w pojedynkę. Dzień Singla to nic innego jak alternatywa dla „kipiących czerwonymi serduszkami” Walentynek, który należy traktować z lekkim przymrużeniem oka i między innymi dlatego jest świetnym powodem do żartów. Na jego temat powstaje pokaźna ilość memów. Z drugiej jednak strony – mnóstwo osób traktuje go poważnie i w Dzień Singla chętnie manifestują radość ze swojej niezależności, podkreślając jednocześnie, że życie solo wcale nie jest gorsze!

dzień singlaDzień, który jest odskocznią od poprzedzającego go dnia zakochanych to fajny powód do świętowania! Znajomi, którzy cieszą się nieograniczoną wolnością mają motywację do spotkania i atrakcyjnego spędzenia czasu.

Jak obchodzić Dzień Singla?

ZAKUPY!

Zawsze warto sprawiać sobie drobne przyjemności, a zakupy wprawiają w dobry humor. Można wyjść do galerii, przy okazji napić się aromatycznej kawy, ale jeśli jesteś praktyczny – możesz zrobić zakupy przez internet. W sklepie z modnymi ubraniami Denley.pl sprawisz sobie genialną stylizację w dobrej cenie!

IMPREZA!

Do tego chyba nie ma sensu cię przekonywać, szczególnie, że jest piątek? To, że ktoś jest singlem, nie oznacza, że jest to osoba samotna. Od czego ma się przyjaciół? Dobre towarzystwo, muzyka i taniec to gwarancja świetnej zabawy. I kto wie? Może kogoś poznasz? Strzała Amora godzi znienacka

MĘSKIE SPOTKANIE!

Jeśli twoi kumple od chodzenia za rączkę też wolą totalną swobodę i brak zobowiązań – to w Dzień Singla możecie zrobić dokładnie to, na co macie ochotę. Wyruszyć na męski wypad, choćby na pobliski tor kartingowy. Możecie iść razem na piwo, albo zaszyć się w męskiej dziupli (przeczytaj też: „Garaż – azyl idealny”) i podłubać przy jakimś starym samochodzie albo pograć na konsoli.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
pixel