Garaż - azyl idealny!

2017-08-02
Garaż - azyl idealny!

Po prostu garaż! I jest to rozwiązanie doskonałe, bo niezależnie od pogody, pory roku – w takiej męskiej jaskini zawsze można elegancko spędzić czas.  A co tam robić? Jak to w jaskini. Można ryć dłutem w ścianie i zostawiać malunki, a najlepiej emotikony, które ktoś odkryje na kawałku kamienia za milion lat A tak na serio – można robić to co się lubi, to co sprawia przyjemność i pozwala totalnie się zresetować. Z dala od gderania, internetów, itd. Majsterkować można, grzebać przy samochodzie, składać motor czy kolekcjonować znaczki. Cokolwiek.

Czy wiecie, że posiadanie garażu, który jest takim azylem wpływa na długowieczność? Realizacja męskiego hobby w jego zaciszu reguluje poziom ciśnienia krwi i zdecydowanie niweluje stres. Same superlatywy jeśliby do tej znamienitej listy dodać piwko Kto się ze mną zgadza?

Jeśli jednak optymalizacja wyników badań nie jest dla Ciebie aż tak istotna, to wiedz, że garaż, to nie musi być tylko Twoja oaza, ale miejsce regularnych spotkań z najlepszymi kumplami. Razem możecie podłubać przy aucie, pograć covery w kapeli garażowej, ale też zwyczajnie i spokojnie pooglądać sporty walki, filmy sensacyjne których Wasze kobiety nie dzierżą lub sami rywalizować przy bilardzie czy innych lotkach.

A jak urządzić męski garaż?

  • Niezależnie od tego czy służy Ci do realizacji pasji motoryzacyjnej, technicznej czy do osiągnięcia stanu ZEN na zupełnie innym polu – dbaj o swoje królestwo! Taki „męski kąt” w całej swojej surowości, może wyglądać naprawdę designersko i spędzanie w nim czasu – może być prawdziwą przyjemnością.
  • Garaż nie graciarnia. Utrzymuj względny porządek, pomaluj ściany, zamontuj półki i wieszaki, a dzięki temu zachowasz ład i skład. Zawieś jakieś zdjęcia, plakaty czy tablice rejestracyjne – stwórz unikalny klimat miejsca.
  • Przygotuj sobie miejsce do pracy jeśli lubisz majsterkować.
  • I najważniejsze! Stwórz w garażu strefę męskiego relaksu z prawdziwego zdarzenia! Nie trzeba wiele, wystarczą meble z odzysku i kilka drobiazgów. Wstaw do garażu wygodną kanapę i stolik, na ścianie zawieś ekran lub przewidź miejsce na laptopa albo rzutnik i oczywiście konsolę do gry lub klasyczne piłkarzyki. Z pewnością przydadzą się nie raz. Możesz też zrobić miejsce do ćwiczeń. No i zaopatrz dziuplę w jakąś małą lodówkę. Na zimne napoje oczywiście.
  • Zobacz poniższy film i ucz się od najlepszych.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel