Jak poderwać dziewczynę?

2017-06-29
Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

  • Po pierwsze zadbaj o to, by stać się interesującym mężczyzną! Musisz intrygować, aby piękna kobieta w ogóle się Tobą zainteresowała, aby ją czymś ująć. Nie wystarczy skóra, fura i komóra. Współczesny facet powinien być nie tylko pewny siebie i swojego unikalnego stylu (mnóstwo modowych inspiracji można znaleźć TUTAJ). Powinien być również oczytany, wysportowany, zaznajomiony z trendami, chętny do przygód i poszukiwań. Chodzi o to, aby cały czas ewoluować, dokształcać się. Spotykaj się z ciekawymi ludźmi, nie obawiaj się wyzwań, próbuj nowych potraw, czytaj książki, słuchaj różnej muzyki, podróżuj i nie dziel się wszystkim na fejsie. Zostaw kawałek swojego życia w tajemnicy, zachowaj prywatność. Będziesz miał coś, co ona będzie mogła odkrywać. Zapunktujesz, jeśli masz swoje hobby. Znajdź je – jeśli nie masz. Faceci z pasją są naprawdę pociągający i intrygują.
  • Jeśli jesteś cool, spotkasz JĄ na swojej drodze i zastanawiasz jak poderwać- przede wszystkim zrób dobre wrażenie. Pierwsze 11 sekund jest najważniejsze, dlatego wyposaż się w uśmiech, zachowaj kontakt wzrokowy, zaprezentuj się z jak najlepszej strony!
  • Mówi się, że najbardziej oryginalne linie rozmowy, są najbardziej skuteczne jeśli chodzi o podryw. Sztuka to tak zagaić, żeby przy okazji nie zrobić z siebie pajaca. Nie wahaj się podejść, zacząć rozmowę i nie projektuj porażki, bo na pewno akcja Ci się nie uda. Jeśli w rozmowie trafisz na ścianę, nastąpi niezręczna cisza, to złap za koło ratunkowe i komentuj otaczającą Was sytuację.
  • Pilnuj swojego i jej „body language”. Mowa ciała da Ci mnóstwo wskazówek jak poprowadzić te pierwsze rozmowy. Jeśli zauważysz, że coś ją krępuje – zejdź z tonu, zmień temat. Nie osaczaj jej. Z kolei sam też się pilnuj. Niech Twój głos będzie melodyjny (akcentuj, intonuj), a postawa otwarta – bądź wyprostowany, nie krzyżuj rąk. Jeśli zauważysz, że ona przeczesuje palcami włosy, chwyta się za ucho – wiedz, że jest Tobą zainteresowana.
  • Nie ufaj powiedzeniu „kto się czubi ten się lubi”.  Przynajmniej nie na początku. Nie każdej dziewczynie spodoba się ciągnięcie za warkocz, wręcz przeciwnie – możesz na starcie stracić na notowaniach. Bądź delikatny i szanuj indywidualną strefę komfortu.
  • Zamiast głupich zachowań złap ją na uśmiech, puść oko, które ją zauroczy. To świadczy o Twoim optymizmie i poczuciu humoru, a to naprawdę pożądane cechy!
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel