Jak obchodzić Międzynarodowy Dzień Seksu?

2017-06-08
Jak obchodzić Międzynarodowy Dzień Seksu?

Międzynarodowy Dzień Seksu obchodzony jest od 2003 roku, a ustanowiła go Rada Tradycji Unii Europejskiej. Co miała na celu? Kolokwialnie rzecz ujmując – chodzi o to, by poświęcić dzień na zadbanie o odpowiedni przyrost naturalny, który stale spada…

Gdyby tak przenieść to świętowanie na Sylwestra, pewnie efekty pochylenia się nad problemem byłyby wyraźne i dostrzegalne na jesieni. Tymczasem, w połowie roku, też trzeba włożyć trochę starań w tę sprawę wysokiej wagi i uczciwie poświętować. Wierzę, że każdy facet nie ma nic przeciwko temu! Międzynarodowy Dzień Seksu to naprawdę przyjemne święto i warto wziąć w nim udział, nawet wtedy, gdy nie masz w zamiarze prokreacji!

Jak obchodzić Międzynarodowy Dzień Seksu?

  • Warto pamiętać o atmosferze! Wykmiń jakąś fajną randkę w domu, najlepiej tzw. kolację ze śniadaniem. Przygotuj wszystko samodzielnie. Pamiętaj też o podstawach, czyli o kwiatach i winie, no i oczywiście o 9 czynnościach pielęgnacyjnych, o których trzeba pamiętać przed randką!
  • Twój look ma znaczenie. Zadbaj o odpowiednią stylówkę! Liczy się nie tylko to – co na zewnątrz, ale przede wszystkim modna męska bielizna. Spraw, by czar nie prysł, gdy pozbędziesz się paska do spodni. To, czego nie widać na pierwszy rzut oka – może mieć zasadnicze znaczenie!
  • W zanadrzu powinieneś mieć też proszki na mogące ewentualnie wystąpić – bóle głowy u partnerki
  • Jeśli jednak sprezentujesz jej seksowną, koronkową bieliznę – proszki pewnie nie będą potrzebne.
  • Zamiast tego – pamiętaj o zabezpieczeniu, szczególnie jeśli jeszcze nie planujecie dzieci, a dopiero trenujecie.
  • Żarty żartami, ale Międzynarodowy Dzień Seksu może być dobrą motywacją do tego, byś poważnie pomyślał o swojej męskości. Zarówno odpowiednie dbanie o higienę intymną jak i regularne badania okresowe są istotne, jeśli zależy Ci na zdrowiu i płodności.
  • Dziś i zawsze stosuj specjalne kosmetyki służące do pielęgnacji okolic intymnych, unikaj gąbek i myjek, perfekcyjnie osuszaj skórę po kąpieli, noś bawełnianą bieliznę – dopasowaną lecz nie obcisłą.
  • Rób profilaktyczne badania. Oprócz tych klasycznych jak morfologia – wykonuj samobadanie jąder raz w miesiącu, a  badanie jader przez lekarza – raz na 3 lata.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel