Jak modnie nosić wiatrówkę?

2018-04-04
Jak modnie nosić wiatrówkę?

Kurtka wiatrówka! Dawniej była ona domeną sportowców i ikoną modową końcówki ubiegłego wieku, jednak jej walory praktyczne docenia każde pokolenie! Szczególnie, że kolorowe kurtki przejściowe ze śliskiego, połyskującego materiału to nie jest jedyna opcja!

Klasyczna kurtka wiatrówka, która sprawdzi się do dresu i joggerów, ale też można zestawić ja z jeansami i wiosennym swetrem. Denley.pl

Owszem – można z taką kurtką wpisać się w klimat modnych lat 90-tych, który aktualnie jest w trendach, jednak na ten model może pozwolić sobie każdy. Zarówno ten, który chce wyróżnić się z tłumu i ten, kto fejmu unika, ale zależy mu na uniwersalności. Praktyczna kurtka wiatrówka ma przede wszystkim spełnić swoje zadanie jako okrycie wierzchnie w okresie przejściowym u progu wiosny (i jesieni!), a dostępność różnych modeli, wzorów i bogata paleta kolorystyczna sprawiają, że jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś w swoim indywidualnym stylu!

Kurtka wiatrówka ma chronić przed wiatrem i innymi niespodziankami atmosferycznymi jak np. nagły deszcz. Sprawę ułatwia materiał z jakiego jest stworzona, czyli funkcjonalny poliester, który jest wodoodporny. Jeśli kurtka ma w pakiecie zabezpieczający głowę kaptur – jesteśmy w domu. Od razu wiadomo, że sprawdzi się w wielu mniej lub bardziej ekstremalnych sytuacjach. Dodatkową zaletą są ściągacze na rękawach i na pasie, które skutecznie chronią przed chłodem. Warto też dodać, że wiatrówki „oddychają”, więc jako kurtki wiosenne – mają naprawdę dużo zalet.

Jak i z czym nosić wiatrówkę?

W sklepie denley.pl, obok innych kurtek wiosennych, do wyboru masz mnóstwo interesujących modeli popularnych wiatrówek. Znajdą tu dla siebie odpowiednią kurtkę zarówno amatorzy stylu sportowego, którym zależy na wyrazistych nadrukach i kolorach, jak i faceci, którzy na co dzień preferują stylowy i niekrzykliwy casual. Dostępne są kurtki w energetycznych barwach, ale również te z motywem moro w różnych odcieniach, które skutecznie kamuflują twój look na ulicy i w warunkach bliskich naturze. Oczywiście są tu też kurtki wiatrówki zupełnie neutralne, np. czarne, granatowe czy szare, które bezpretensjonalnie dopełnią klasyczną stylizację z jeansami czy spodniami chino.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel