Ale Festiwale 2017! Imprezy, na których nie może Ciebie zabraknąć!

2017-05-31
Ale Festiwale 2017! Imprezy, na których nie może Ciebie zabraknąć!

Kiedy odbędzie się fajny festival albo muzyczna impreza plenerowa? Po raz kolejny wrzucam Wam Kalendarz najlepszych letnich wydarzeń. Zaplanujcie czas i bawcie się dobrze tego lata!

  • Muzyczne święto, które potrwa całe lato zaczyna się już jutro. 2 i 3.06 na torze wyścigów konnych Warszawa-Służewiec odbędzie się Orange Warsaw Festival 2017. Największa gwiazda to oczywiście Kings Of Leon. Kto ma bilet?
  • Również w czerwcu rozpocznie się inna duża i epicka impreza – Open’er Festival w Gdyni. na lotnisku Gdynia – Kosakowo. W dniach 28.06-1.07 będzie można posłuchać m. in. Radiohead, The Weeknd, Natalii Przybysz, Brodki, Lorde i wielu innych artystów.
  • Między 6 a 9.07, w samym sercu Śląska odbędzie się Tauron Nowa Muzyka Katowice. To już 12 edycja tej docenianej na świecie imprezy, z niesamowicie zapowiadającym się finałowym koncertem Williama Basinskiego & NOSPR US/PL.
  • Już 13 lipca, w Bolkowie, rozpocznie się Castle Party. 3 – dniowy festiwal to prawdziwa gratka dla fanów gotyckiego rocka, którzy w tym czasie będą stanowić atrakcję samą w sobie. Na zamkowym dziedzińcu będzie można bowiem spotkać  mrocznie wystylizowanych przebierańców. Dużo muzyki, dystansu i zabawy. Największe gwiazdy, które wystąpią to My Dying Bride oraz Tiamat.
  • Jeśli Death Rock to nie Twoje klimaty, zamiast na Dolny Śląsk, wybierz się do Jarocina. Odbywa się on niemal w tym samym czasie co impreza w Bolkowie. 14-16 lipca możesz zarezerwować sobie na jeden z najbardziej kultowych festiwali w Polsce z niezależną muzyką. Naprawdę warto. Gwiazdy tego roku to prawdziwa petarda. Wśród nich Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Happysad, Fisz Emade, Kaliber 44, Natalia Przybysz, Ørganek, Lao Che i inni!
  • Tydzień później, bo między 21 a 23.07 odbędzie się Sunrise Festival. Do Kołobrzegu zjadą tłumy fanów techniawy i naprawdę dobrej zabawy. Nic dziwnego. Tak duża i zacna impreza z historią, przy plaży, której właściwie nie ma końca to obowiązkowy punkt na letniej liście festiwali, nie tylko dla maniaków muzyki trance i house.
  • A jeśli ktoś, zamiast elektroniki woli gitarkę i sielskie klimaty – zamiast Sunrise’a może wybrać się już tydzień później na Międzynarodowy Piknik Country & Folk w Mrągowie. Impreza ma już 36 lat i jest nieodzownym elementem mazurskiego krajobrazu. W dniach 28-30.07, na scenie Amfiteatru przy jeziorze Czos wystąpi Urszula, Colorado Band i gwiazdy country, folku i amerikany światowego formatu.
  • Sierpień to 5 minut dla jednego z największych muzycznych festiwali na świecie. 23 Przystanek Woodstock w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się w dniach 3-5.08. Można by wypisywać kto zagra, ale łatwiej byłoby kto nie zagra… W każdym razie Wilki czy Archive na bank będą Prawdziwe święto muzyki, wydarzeń kulturalnych, inspirujących spotkań. Tygiel, w którym na 3 dni można przenieść się do innego wymiaru. Na zachętę jeden z historycznych wykonów…

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel