6 powodów by nosić zegarek

2016-09-20
6 powodów by nosić zegarek

Dlaczego warto nosić zegarek?

1

Przede wszystkim to nadal najlepszy męski gadżet, który można mieć ze sobą w każdej sytuacji. Mężczyzna nie ma zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o biżuterię i to właśnie zegarek może być kropką nad „i” w każdej stylizacji wskazującą na gust właściciela.

Nawet jeśli założysz go do zwykłych jeansów i białego T-shirta – widać, że Twój look jest przemyślany.

2IMG_9715_komplet

Nomen omen. Zegarek to ponadczasowe akcesorium. Sprawdzi się wtedy, gdy postanowisz zostawić telefon w domu i wylogować się do życia. Nie zaważy to na Twojej punktualności. Może mieć wiele twarzy i najlepiej jest mieć ich kilka. Do pracy, sportowy, na specjalne okazje. Odpowiednio dobrany – dyskretnie wyróżni Cię z tłumu, nada szyku, podkreśli status.

3

Jest wygodnym rozwiązaniem. Zapomnij o grzebaniu w kieszeniach i ustawianiu się tyłem do słońca gdy mocno świeci by sprawdzić godzinę. Gdy w urządzeniach elektronicznych, które masz przy sobie, popadają Ci baterie – nie musisz zawracać nikomu głowy i pytać o godzinę. Tę wiedzę masz zawsze pod ręką. A raczej na nadgarstku.

Zegarek daje Ci też swobodę. Sprawdzisz godzinę nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce. Warto nosić go na tej ręce, którą nie piszesz. Nie będzie przeszkadzać Ci np. w operowaniu myszką komputerową czy przy innych codziennych czynnościach.

4

Jest modnym dodatkiem przyciągającym uwagę. Nadaje męskości  i klasy. Podkreśla Twój styl życia i osobowość. W biznesie akcentuje profesjonalizm, w życiu status i wartości np. wtedy gdy nosisz go jako pamiątkę po kimś ważnym dla Ciebie.

5IMG_9719_komplet

Może pełnić rolę nośnika informacji o Tobie. Gdy np. starasz się o pracę i rozmawiasz z przyszłym szefem – Twój zegarek sygnalizuje, że jesteś osobą poważną, terminową i godną zaufania. Z kolei podczas spotkania (nawet randki) czy jakiejś biznesowej prezentacji lepiej zerknąć ukradkiem na zegarek niż wyciągać smartfona. Ktoś może pomyśleć, że się nudzisz i sprawdzasz fejsa. Słabe.

6

Skorzystaj z jego właściwości praktycznych. Gdy chcesz przerwać rozmowę z kimś wystarczy rzucić okiem na zegarek, by dać jasny sygnał, że czas kończyć

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
pixel