13 pomysłów na outdoorową randkę

2016-08-09
13 pomysłów na outdoorową randkę

Skorzystajcie ze sprzyjającej pogody i zaskoczcie swoje drugie połowy pomysłem na randkę na zewnątrz. Fajnie spędzony czas na świeżym powietrzu będzie świetnym początkiem relacji, wniesie też powiew świeżości do związków z dłuższym stażem.

13 POMYSŁÓW NA OUTDOOROWĄ RANDKĘ

shutterstock_1668547521 Urządźcie piknik na dachu!

Nocny piknik na dachu. Tylko wy dwoje, rozświetlona panorama miasta, pizza, wino i niebo nad głowami. Cóż może być lepszego? Druga połowa sierpnia to czas spadających gwiazd. Wykorzystajcie to! Będzie pięknie i romantycznie!

2 Przejedźcie się cabrio!

Nic nie wprawi Was w bardziej klimatyczny i energetyczny nastrój jak przejażdżka kabrioletem. Muzyka, słońce, wiatr we włosach i bezdroża! Nic dodać nic ująć.

3 Wybierzcie się na spływ kajakowy

Rwąca rzeka, adrenalina i wy dwoje w jednym kajaku. Wspólna, emocjonująca przeprawa. Prawdziwy wyzwalacz hormonów, dzięki którym wzmocnicie swoją więź.

4 Letnie Kino

Dużo lepsza opcja na romantyczną randkę niż typowa sala kinowa – szczególnie latem. Kojarzy nam się z amerykańskimi filmami, gdzie taka forma rozrywki była kiedyś mocno popularna. Wystarczy jednak rozejrzeć się po okolicy by znaleźć specjalnie organizowane seanse pod chmurką (parki, festiwale), które można oglądać z samochodu lub na kocu. Zabierz ciepły pled, rozgrzewające wino i spędźcie czas pod gwiazdami.

5 Geocoaching

Coś co istniało zanim pojawiły się Pokemony. Terenowa gra dla poszukiwaczy skarbów i przygód. Taka wspólna zabawa w detektywów jest ekscytująca i może być świetnym pomysłem na randkę dla aktywnej pary.

6 Wypad na ryby

Traktowany jako przykrywka Nie chodzi tu o połowy, a raczej o wspólne spędzenie czasu na łódce. Spokojne jezioro, z dala od cywilizacji, tylko wy dwoje. Bez zakłóceń, romantycznie. Pamiętajcie by zabrać ze sobą ciepłe bluzy.

7 Wspólny posiłek na świeżym powietrzu

Coś o czym zapomina się, szczególnie w relacjach długoterminowych. Rozpalcie ognisko, pojedźcie na wieś i zróbcie sobie piknik na trawie, albo zjedzcie chociaż kolację przy świecach na balkonie i przypomnijcie sobie dlaczego cieszy was wzajemne towarzystwo. Wykorzystujcie pogodę i reagujcie spontanicznie. Taka randka nie musi odbywać się wieczorem. Możecie przecież wyskoczyć na śniadanie na mieście.

8 Ćwiczenia outdorowe

Wspólne. Wybierzcie się na jogging albo na siłownię pod chmurką. Pobudźcie Wasze ciała, a z pewnością tę energię w naturalny sposób przeniesiecie do sypialni.

shutterstock_2250179509 Spacer o zachodzie słońca

Jeżeli akurat jesteście nad morzem, albo mieszkacie w odległości  kilkudziesięciu kilometrów od jeziora – dajcie się porwać na spacer brzegiem albo pomostem przy zachodzie słońca. Wcześniej zjedzcie dobrą kolację, a potem bez zakłóceń obserwujcie ten cud natury. Takie okoliczności sprzyjają romantycznym uniesieniom.

10 Idźcie na koncert

Nie zawsze musi być cicho, spokojnie i intymnie. Kolejna propozycja to koncert plenerowy. Można świetnie się rozerwać i to za darmo. Dobra pogoda, zimne piwo i muzyka nastrajają pozytywnie.

11 Weekend w plenerze

Zrezygnujcie z super-hiper komfortowych warunków. Wynajmijcie kampera lub wybierzcie się razem pod namiot. Zmiana otoczenia i przyjecie przez chwilę warunków jakie ma do zaoferowania natura to prawdziwa przygoda. W oderwaniu od codziennego trybu życia wraca radość wspólnej relacji.

12 Rowery

Wskoczcie na rowery i pojedźcie na kawę mrożoną do innej miejscowości albo odwiedźcie ruiny zamku na pobliskiej wsi. Złapcie trochę promieni, poruszajcie się wspólnie, pocałujcie gdzieś pod drzewem. Będzie super!

13  Ugotujcie coś razem

Ale nie róbcie zakupów w hipermarkecie. Wybierzcie się na targ ze świeżą żywnością, dajcie się uwieść smakom i zapachom i kupcie afrodyzjakalne warzywa i owoce, a potem przyrządźcie razem jakiś rarytas.

A jeśli macie więcej sprawdzonych pomysłów – podzielcie się z nimi w komentarzach. Love is in the air!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel