Z czym nosić męskie bojówki?

2018-12-13
Z czym nosić męskie bojówki?
męskie spodnie bojówki jeans
Denimowe joggery w stylu War Core. Denley.pl

Czym jest War Core? To jeden z męskich trendów modowych, który zdominuje ulice miast w nadchodzącym roku 2019, a więc lada moment! Jego bazą będą właśnie męskie bojówki!

War Core opierać się będzie na ubraniach militarnych i jest inspirowany „stylem barykadowym”. Tym razem wojownicy nie będą jednak walczyć face to face. War Core to manifest przeciw upadkowi zepsutego społeczeństwa, gdzie odzież ma symbolizować tarczę, brak zgody na to co złe i gotowość do walki w pełnym uzbrojeniu w wyrażającą bunt i inne silne emocje odzież!

Do codziennych outfitów facetów trafią zatem na dłużej puchowe kamizelki męskie stylizowane na kuloodporne, ciężkie buty, pasy, sprzączki. A to wszystko w szarościach, odcieniach khaki, w czerni i w beżach. Bazą stylizacji będą męskie bojówki. I to w różnych odsłonach!

Jak i z czym nosić męskie bojówki w 2019?
męskie bojówki
Męskie bojówki Denley.pl

Wiadomo, że nie są to spodnie dla wszystkich i nie każdy facet akceptuje ich specyfikę. Warto jednak spróbować przekonać się i założyć spodnie z kieszeniami cargo! Szczególnie, że nie są już one puszczone luzem, a najczęściej zwężane ku dołowi, kończące się nad kostką i eksponujące sneakersy.

Takie modele doskonale wpisują się w styl łączony, trochę militarny, trochę streetwearowy, a na upartego i casualowy.

Jeśli twoje spodnie mają subtelne kieszenie (nie workowate) i są w miarę dopasowane do szczupłej sylwetki (jak np. męskie spodnie bojówki jeans) – warto połączyć je z koszulą slim-fit (gładką, denimową albo flanelową) i z masywnymi butami. W wydaniu luźniejszym dobrze korespondują z dopasowanym T-shirtem. Do portek wyższego kalibru, szerszych i z większymi kieszeniami – na górę dobierz coś bardziej obszernego. Może to być swobodny longsleeve lub luźna bluza z kapturem. Na topie będzie oversize.

Pamiętaj, że w nadchodzącym sezonie chodzi o kamuflaż i barykadowanie się. Dlatego stylizacje War Core, będą dopełniać puchowe kurtki i męskie kamizelki, a nawet krótkie płaszcze męskie w militarnym klimacie i wszystkie modele okryć wierzchnich związanych z wojskiem – od bomberek, aż po kurtki skórzane.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018
pixel