W co się ubrać na galę KSW?

2019-06-21
W co się ubrać na galę KSW?

Gala boksu lub innych dość brutalnych sportów walki, które ostatnimi czasy podbiły mainstream –  mogą wywoływać błędne wrażenie co do wyboru stroju, gdy wybierasz się na widownię takiegoż wydarzenia.

Pomimo, że jest to impreza o charakterze sportowym – nie pasuje „na sportowo” się ubierać. Zarówno na świecie, jak i w Polsce – tego typu przedsięwzięcia cieszą się dużym powodzeniem i aspirując do „elit” – po prostu wypada na nich bywać. Sportowy, a zarazem medialny spektakl przyciąga nie tylko fanów sportu, ale też celebrytów, biznesmenów i przedstawicieli innych grup społecznych, które za kulisami gali załatwiają interesy. Uczestniczenie w takich wydarzeniach stało się modne, a co za tym idzie – trzeba się odpowiednio prezentować.

W co się ubrać na galę KSW? 

w co się ubrać na ksw
Denley.pl

Na Konfrontacje Sztuk Walki – kobiety najczęściej wybierają czarne, seksowne sukienki, dopełniając stylizacje biżuterią. A faceci? Powinni korespondować stylem ze swoimi partnerkami! Trzeba pamiętać, że gala to impreza o wysokim stopniu formalności, dlatego obowiązują tutaj stylizacje wieczorowe.

Jednak zastanawiając się nad tym w co się ubrać na galę KSW – pod uwagę należy też wziąć – gdzie się siedzi? Jeśli trafiłeś do pierwszych rzędów w strefie VIP – powinieneś tę wyżej wspomnianą formalność zachować. Tutaj najlepiej sprawdzi się stylowy męski garnitur w połączeniu z elegancką koszulą. „Kropkę nad i” postawisz dzięki wykorzystaniu eleganckich akcesoriów, jak zegarek czy spinki do mankietów.

Z kolei dalej, na trybunach – wystarczy, że w swoim outficie zachowasz klasykę! Tutaj możesz ubrać się casualowo, czyli w myśl sportowej elegancji. Odpowiednie będą spodnie chinosy i casualowa marynarka. Pod marynarkę możesz włożyć koszulę, ale świetnie będzie wyglądać również dopasowany do sylwetki, jednokolorowy T-shirt – biały lub czarny.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel