Ugliness Rebellion czyli jesień w modzie!

2017-09-11
Ugliness Rebellion czyli jesień w modzie!

Ugliness Rebellion czyli „rebelia brzydoty” to silny nurt ogłoszony przez największą agencję prognozującą trendy! Zamiast do średniowiecza – odwołuje się raczej do lat 70-tych ubiegłego wieku, kiedy to styl „punk” zdominował ulice największych miast świata i tych zupełnie małych. Jego istota miała to do siebie, że akceptowała wszelkie odstępstwa od jakichkolwiek norm, brzydotę i za nic miała estetykę i ogólnie przyjęte kanony.

T-shirt z nadrukiem, skórzana kurtka, joggery – rebelia w modzie! Denley.pl

Tej jesieni modne są jednak nie tylko „najeżone” ćwieki, agrafki i elementy stylizacji ze skóry jak spodnie czy kurtki skórzane. Liczy się ubieranie w zgodzie z własnym, autentycznym stylem, skupiającym w sobie luz i indywidualną ekspresję. Własnie dlatego modne są m. in. T-shirty i bluzy z hasłami przykuwającymi uwagę. Takimi, które są pewnym manifestem lub mają w sobie ducha rewolucji.

Wyrazisty, buntowniczy styl to trend, który w tym sezonie będzie widoczny na ulicach. Moda staje się coraz śmielsza i oprócz ubrań z prawdziwym charakterem będą dominować zaskakujące połączenia. Śmiało można poeksperymentować i do spodni dresowych i sneakersów włożyć np. kurtkę z kożuchem czy nawet futro! Jak-kto-woli! Facet musi być silny i naprawdę „bad”, wyróżniać się z tłumu, ale wyłącznie na własnych zasadach.

Taki look można np. osiągnąć wykorzystując militarne ubrania i kolor khaki, motywy moro lub celując w image rockowy . Ale warto podkreślić, że choć na topie mają być konkretne ciuchy jak rzeczy oversize, bluzy z kapturem, puchowe kurtki, dresowe spodnie, sneakersy i czapki z daszkiem – to w całym tym rebelianckim galimatiasie liczy się jedno. Wygoda przez duże „W”! A do tego odejście od perfekcji w ubieraniu na rzecz wyrażania siebie poprzez strój. Swoich poglądów, wartości i silnej tożsamości. Nie chodzi o powielanie schematów, tylko o noszenie się luźno, lecz w zgodzie z samym sobą i własnymi ideami.

Niezależnie od tego czy modowa rebelia będzie wyrażona za pomocą stylizacji z rockowym pazurem, iście militarnej czy streetwearowej – warto stawiać na autentyzm.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
pixel