Ubrania, które poprawiają humor!

2020-01-20
Ubrania, które poprawiają humor!

Dziś Blue Monday! Podobno najbardziej depresyjny dzień w roku, który przypada na każdy trzeci poniedziałek stycznia! Cóż… nawet jeśli jest to wymysł, to i trochę melancholii w życiu się przydaje. I to w każdy dzień tygodnia A jeśli nie macie ochoty na odpływanie w strapienia – poprawcie sobie humor! Z pomocą przychodzą kolorowe ubrania! 

Przeczytaj więcej tutaj: „Blue Monday! Jak nie dać się zjazdowi formy?”

Choć teoria o depresyjnym poniedziałku opiera się m. in. o pieniądze, których to możemy odczuć wyraźny deficyt po świętach, to warto wziąć na nią poprawkę. Wszak jeszcze teraz, w sklepach, trwają drugie tury zimowych wyprzedaży. A to oznacza, że można zaopatrzyć garderobę w modne, nowe ubrania, w bardzo atrakcyjnych cenach! Już samo to – doskonale wpływa na polepszenie humoru! Prawda?

kolorowe ubrania, żółta kurtka
Żółta kurtka Denley.pl

Ubrania bardzo optymistyczne! 

A jeśli potrzebujecie jeszcze większego zastrzyku pozytywnej energii, to na zakupach stawiajcie na kolor! Rzeczywiście, zimą, może go trochę brakować! Gwarantujemy, że gdy w przypływie chandry – zamienisz ciemny płaszcz na żółtą kurtkę pikowaną – od razu dostaniesz wiatru w żagle! Żółty to kolor słońca! Ma pozytywny wpływ na pracę mózgu, dodaje wigoru, motywacji i nastraja na dobre! Jest mega optymistyczny!

Kolory mają moc! Potwierdzają to psychologiczne badania naukowe! Depresyjny, a raczej skłaniający do refleksji delikatny błękit nie musi być najlepszym wyborem, gdy potrzebujesz przerzucenia na luz. Ale już intensywniejszy odcień pozwoli Ci wychillować! Jeśli natomiast od atmosfery zrelaksowania bardziej zależy ci na silniejszych emocjach – postaw na odważny róż, albo kreatywny, ożywczy i radosny pomarańcz! Co przyspiesza bicie serca? Oczywiście namiętna czerwień! Z kolei kolory neonowe dadzą ci pasji i przysłowiowego kopa do działania! Nie bądź smutas i zainspiruj się

kolorowe ubrania denley
Neonowa bluza Denley.pl
czerwona kurtka męska
Czerwona kurka męska Denley.pl
ubrania poprawiające humor
Żółty Tank Top Denley.pl
bluza męska Denley
Pomarańczowa bluza Denley.pl

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel