Tę fajną rzecz możesz podarować tacie na Dzień Ojca!

2017-06-23
Tę fajną rzecz możesz podarować tacie na Dzień Ojca!

Z ojcami jest znacznie trudniej. W zeszły roku mogliście dowiedzieć się jak spędzić Dzień Ojca w stylu piłkarskim, w ten sam sposób możecie uczcić ten dzień na żużlowo lub w innym sportowym, aktywnym klimaciku.

Co jednak zrobić jeśli staruszek nie jest fanatykiem żadnej z dyscyplin? Po prostu spraw mu zupełnie inny prezent. Niepodważalnie, najlepsze co możesz mu dać to oczywiście wspólnie spędzony czas! Zróbcie razem coś, czego nie robicie na co dzień. Może będzie to skok ze spadochronem w okolicach lokalnego lotniska? Wypad na żagle? A może zwyczajnie pojedziecie razem na ryby lub do kina? Możliwości jest mnóstwo!

Możesz też sprawić ojcu jakiś prezent rzeczowy. Ale zwykle jest tak, że oni wszystko mają i niczego nie potrzebują. Właśnie wracam z sieciowej księgarni, gdzie młodzi żołnierze na przepustce, kupowali staruszkom kubki w prezencie. Kubki całkiem spoko, ale powędrują do tatuśków gdyż chłopaki nie mieli innego pomysłu.

W tym wyjątkowym dniu warto na chwilę zapomnieć o tym wszystkim, co Was ze starszym pokoleniem poróżnia (bo wiadomo, że to klasyka w relacjach ojciec-syn) i pokazać ojcu trochę swojego świata. A jednocześnie zrobić dla niego coś wyjątkowego!

Tę fajną rzecz możesz podarować tacie na Dzień Ojca. Tak brzmi tytuł tego tekstu. Uwzględniając powyższe wskazówki – zabierz go na męskie, ciuchowe zakupy! Możesz przysiąść ze staruszkiem i pokazać mu jak robić zakupy w sieci. Odpal denley.pl i wraz z tatą – wybierzcie dla niego jakąś fajną stylówę! Zafunduj swojemu tacie metamorfozę i pomóż wybrać modne męskie ubrania. Totalnie oderwane od tych, w których królują spodnie ściśnięte pasem tuż pod pachami albo koszule pamiętające lata 90-te.

Skorzystajcie z mnóstwa modowych porad, które możecie znaleźć na denley.pl jak np. „10 modowych reguł dla wysokich mężczyzn” czy „6 wskazówek dla dużych chłopaków” i razem nadajcie ojcu współczesnego stylu! A jeśli staruszek nie ma problemu z zakupami przez internet i równie świetnie radzi sobie z doborem najmodniejszych koszul slim, sportowych marynarek i dobrze leżących chinosów – daj mu w prezencie kartę podarunkową. Niech zaszaleje!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel