Tank Top męski! Z czym łączyć? Inspiracje!

2019-08-21
Tank Top męski! Z czym łączyć? Inspiracje!

Tank Top męski już dawno przestał służyć facetom jako górna część piżamy i ten element garderoby, który nosi się „pod”. Kultowa już bokserka jest tak uniwersalna, że oczywiście – można w niej spać… Ale też uprawiać sport, iść na plażę i nosić na co dzień – do jeansów i skórzanej kurtki! To też jeden z symboli popkultury! 

Bokserki docenia każdy mężczyzna. Nosi się je w różnych okolicznościach, są niesamowicie praktyczne i wygodne. Tank Top biały rzeczywiście można nosić „pod” np. pod koszulę i marynarkę garniturową, ale świetnie sprawdzi się on również jako samodzielny element stylizacji. Podobnie jak Tank Top czarny. Ale to klasyki, a oferta bokserek jest współcześnie znacznie bogatsza.

Na topie jest np. Tank Top z kapturem, który ma sportowy charakter, ale świetnie prezentuje się nie tylko na siłowni, ale i w przestrzeni miejskiej. Tank Top hoddie świetnie łączy się i z dresowym dołem i z jeansami.

Sprawdź w naszym innym wpisie, o czym należy pamiętać zakładając podkoszulek i zainspiruj się zdjęciami przykładowych stylizacji z lookbook’a marki Denley!

Z czym łączyć Tank Top męski? Zainspiruj się z Denley.pl

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel