Bokserka / Tank Top. 5 zasad, o których należy pamiętać, zanim założysz podkoszulek!

2018-05-03
Bokserka / Tank Top. 5 zasad, o których należy pamiętać, zanim założysz podkoszulek!

Bokserka, Tank Top. Podkoszulek. A nawet „Rambówka” Zwał jak zwał. Bokserka ma cechy, które odróżniają ją od od klasycznych T-shirtów, których krój układa się w literę „T”. Jest to model dopasowany do sylwetki, nie ma rękawów, a zamiast nich są ramiączka i nierzadko mocne wycięcia z tyłu, które odkrywają plecy.

Najczęstszym dylematem facetów jest to, czy podkoszulek wypada nosić poza siłownią… Niech odpowiedzią będzie styl celebrytów „po godzinach”. Np. Ryan Gosling nie ma z tym problemu i dumnie paraduje w bokserkach po ulicach L. A.

Bokserka męska_Denley.pl

Bokserka! 5 reguł, o których warto pamiętać!

  1. Tank – Top powinien być dopasowany, co nie znaczy, że obcisły! Podkreśli w twoją sylwetkę, ale nie w sposób ordynarny i komiczny, tylko subtelny. Taki męski podkoszulek samodzielnie nosisz wtedy, gdy jest naprawdę gorąco. Paradoksem byłoby, gdyby był opięty. Dzięki idealnemu dopasowaniu i pozostawionych „luzach” – stylówka z bokserką będzie przewiewana, a więc najlepiej spełni swoją funkcję.
  2. Zanim włożysz tego rodzaju koszulkę – przygotuj swoje ciało! Idealnie byłoby, gdyby twój look był podrasowany na siłce, ale chodzi o coś innego. Dużo odsłonisz, więc wcześniej powinieneś pozbyć się zbędnego owłosienia, itd. Przeczytaj tekst „Jak przygotować ciało na plażę?”. Te wskazówki przydadzą ci się również, gdy chcesz chodzić w bokserkach!
  3. Wybierając bokserkę – nie przesadzaj z wycięciami, szczególnie, gdy chcesz ją nosić na ulicach. Taka maksymalnie wycięta, która odsłania wszystkie żebra i połowę klatki piersiowej – faktycznie nadaje się jedynie do uprawiania sportów, czy chodzenia po plaży, albo pod bluzę, gdy potrzebujesz dodatkowej warstwy ubrań. Dopasuj Tank – Top do okoliczności i swoich potrzeb.
  4. Bokserki idealnie nadają się na lato i taki letni klimat może być elementem ich designu. Warto nosić klasyczne koszulki jednokolorowe, ale śmiało możesz pozwolić sobie latem na motywy kwiatowe, fajne nadruki, wzór moro czy klasyczne paski, kojarzące się z marinistycznym, wakacyjnym stylem. Z czym je sparować? Np. z chinosami z lekkiego materiału, wygodnymi joggerami lub np. z szortami.
  5. Tank – topy noś na plaży, ale i na co dzień. Są idealne do tworzenia warstwowych stylówek z blezerami, koszulami z krótkim rękawem czy z lekkimi kurtkami. Wybierając się na jakąś letnią kolację na zewnątrz lokalu, czy przy morzu – możesz uzupełnić outfit sportową marynarką. Bokserki świetnie wyglądają również pod przedłużaną bluzą.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
pixel