Stylizacje dla taty i syna!

2018-04-23
Stylizacje dla taty i syna!

Kto z nas nie słyszał tego stwierdzenia choć raz? Podobne lub identyczne stylizacje dla taty i syna to nie tylko trend mocno popularny wśród celebrytów! To styl bliski każdej rodzinie z dziećmi, ale też świetna zabawa i nierzadko – spełnienie marzeń malucha! Bo każdy synek chce być jak jego tata, a każdy tata pęka z dumy, gdy szkrab u boku tak chętnie się z nim identyfikuje.

Przez osobowość dzieci, szczególnie, gdy są zbyt małe, by samodzielnie wybierać sobie ubrania – zawsze „przebija” osobowość rodziców. Podobne lub takie same ubrania dla ojca i syna, są też pretekstem do fajnego umacniania więzi rodzinnych i wyglądają rewelacyjnie nie tylko wtedy, gdy zastanawiacie się – w co się ubrać na sesję zdjęciową, podczas której członkowie rodziny akcentują swoją bliskość. Takie stylizacje na co dzień też zdają egzamin i w wyjątkowy sposób podkreślają więź.

Stylizacje dla taty i syna!

Najfajniejsze ubrania dziecięce, których odpowiedniki  można znaleźć również w „dorosłym rozmiarze” (lub na odwrót), to te, które są klasyczne i ponadczasowe. Takie ubrania dla dzieci można wykorzystać w każdej sytuacji, nie tylko wtedy, gdy tata i syn postanowią wyglądać tak samo.

Teraz w ofercie sklepu internetowego Deney.pl – znajdziecie kolekcję Denley Kids.  Dostępna tutaj odzież dla dzieci w casualowym i sportowym stylu jest modna, nawiązuje do nurtu „ubrania tata syn”, ale marka stawia nie tylko na design odpowiedni dla dużych i małych miłośników mody, ale również na wygodę, co w przypadku dzieci jest priorytetem! Ubrania dla dzieci muszą być funkcjonalne i zapewniać maluchom i starszakom eksplorującym świat – maksymalną swobodę ruchu i komfort noszenia.

Ubrania inspirowane „dorosłymi” modelami linii marki Denley to m. in. T-shirty chłopięce, spodnie sportowe dla chłopców czy bluzy dziecięce. Prawdziwy hit to dziecięce kurtki bomberki, które mogą być kropką nad „i” każdej stylizacji – korespondującej ze stylówką taty. Ojciec i syn w najmodniejszych „bomber jackets” i kultowych joggerach – wyglądają naprawdę genialnie! Jeśli poszukujecie wspólnego stylu – w Denley.pl znajdziecie mnóstwo propozycji dla taty i dziecka!

 

 

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel