Sportowe buty do garnituru - really?

2018-04-22
Sportowe buty do garnituru - really?

Zawsze wtedy, gdy chcesz wyglądać stylowo, a jednocześnie zależy ci na odebraniu swojemu imażowi odrobiny powagi, a dodaniu niepokornego sznytu! Nie jest to tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Sneakersy, adidasy, trampki czy inne sportowe buty do garnituru – mogą doskonale współgrać. Oczywiście wtedy, gdy wybierzesz odpowiedni garnitur, a jego zestawienie z butami – będzie pasować do okoliczności.

Nie musisz od razu dokonywać zamachu na biurowy dress code, szczególnie jeśli w twoim miejscu pracy obowiązują sztywne zasady. Ale już na wyjście ze znajomymi czy inne spotkanie o niewygórowanym stopniu formalności – sportowe obuwie z casualowym garniturem – jak najbardziej się sprawdzą! Szczególnie u facetów pewnych siebie, którzy nie obawiają się poeksperymentować z modą i własnym stylem! Gwiazdy muzyki jak Justin Timberlake czy Kanye West – wiedzą jak to zrobić.

Jak nosić sportowe buty do garnituru?

  • Najważniejsze są proporcje, smukłość oraz dynamizm całej sylwetki! Garnitur do sportowych butów, to musi być świetnie skrojony model slim fit, podkreślający zalety twojej budowy, z wąskimi, lekko zwężanymi ku dołowi nogawkami i nie w kant! Do butów sportowych najlepiej będą wyglądać nogawki, które są nieco krótsze niż przeciętnie, lekko odsłaniające kostkę. Mogą być podwinięte! Uwaga! W lecie nie zakładamy skarpet!
  • Najbezpieczniejsze buty do takiej stylizacji to te – w kolorze białym. Dość „nieryzykowną opcją” są także buty czarne, granatowe i brązowe. Wytrawny fashionista może pozwolić sobie na obuwie kolorowe, jednak wtedy idealnie będzie musiał dobrać dodatki. Podeszwa? Najlepiej grubsza!
  • Koszula czy jednokolorowy T-shirt? Sam zdecyduj! T-shirt na pewno będzie wygodniejszy, ale i z casualowej koszuli nie musisz rezygnować.
  • Garnitur, który wprost idealnie nadaje się do tego, by łączyć go ze sportowymi butami – to najmodniejszy model w kratkę windowpane. Jej wzór to cienkie, przecinające się linie, które tworzą duże kwadraty, przypominające okienka. Białe buty sportowe będą z nią świetnie kontrastować. Jednak inne sportowe modele też są ok.

Elegancko i wygodnie. Swobodnie i z powerem. Sportowe buty w połączeniu z casualowym garniturem sprawią, że będziesz wyglądać bardzo efektownie!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixel