Polo - koszulka na różne okazje!

2020-05-21
Polo - koszulka na różne okazje!

Koszulka polo. Pomost pomiędzy koszulą z krawatem, a klasycznym T-shirtem. Ponadczasowy fason, który nie ulega modyfikacjom. Jest idealny, więc i nie ma potrzeby, by zmieniać tu cokolwiek.  

T-shirt polo pełni funkcje sportowe, których wizualna kwintesencja rysuje się poprzez krótki rękaw i kołnierzyk, chroniący przed słońcem. Jednak nie brak mu pewnej wytworności! To uniwersalny element męskiej szafy! W koszulce tego typu można wyjść na kort tenisowy czy pole golfowe, a następnie udać się w niej do letniego klubu. Wiadomo, że nie mamy tu na myśli tego samego modelu, który po uprawianiu elitarnych aktywności wymaga prania, jednak chodzi o podkreślenie tej niebywałej gamy zastosowań nieśmiertelnej polówki. Towarzyski grill w ogrodzie, spacer nadmorską promenadą, wieczór w kinie. Okoliczności, w których koszulki polo z krótkim rękawem sprawdzają się perfekcyjnie – znajdziecie całe mnóstwo. Szczególnie latem!

Przeczytaj też: „Koszulka polo. Skąd się wzięła? Z czym ją nosić?”

Stylowe, niezawodne, klasa sama w sobie! Styliści podpowiadają, że polo możesz właściwie zakładać bez głębszego zastanowienia i raczej na tym nie przegrasz. Dlatego warto mieć pod ręką modele w różnych kolorach!

Koszulki polo – topowe modele:

  • W biało-granatowe paski. Z takim motywem nosisz swoją polówkę „na żeglarza. Doskonale wpisuje się ona w styl marinistyczny, który niczym bumerang powraca do mody każdego lata! W ramach uzupełnienia przeczytaj również tekst pt. „Sprawdź, jak zdobyć patent na styl żeglarski.”.
  • Ciemny granat – idealna dla eleganta, na wieczór.
  • O wyrazistym kolorze np. czerwonym, koralowym. Mega oryginalna!
  • Jasno błękitna – idealna pod letnią marynarkę.
  • Biały klasyk – na kort i na zawsze. Wszak to od niej wszystko się zaczęło!
  • Multi kolor z charakterem.

Zainspiruj się z Denley.pl 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel