Pogotowie Walentynkowe. 6 rzeczy, które możesz z nią zrobić!

2020-01-22
Pogotowie Walentynkowe. 6 rzeczy, które możesz z nią zrobić!

Nie znaczy to jednak, że można sobie odpuścić, a brak inicjatywy zrzucić na kark własnej nieporadności. Dla większości kobiet TEN dzień ma ogromne znaczenie i dlatego rolą prawdziwego mężczyzny jest uczynić go niezapomnianym, a co najmniej wyjątkowym.

Ale jak to zrobić bez połamania sobie głowy? Mam dla Was 6 propozycji, które są proste w realizacji i na pewno dzięki nim nie zawiedziecie swoich kobiet!

6 rzeczy, które możesz zrobić w Walentynki.Depositphotos_135347510_s-2015

  1. Druga pierwsza randka! Nic tak nie ogrzeje jej serca jak najlepsze wspomnienia z czasów, w których Wasze uczucia były gorące jak ogień. I nic nie jest równie proste do wykonania, bo już to przerabiałeś. W Walentynki zabierz ją tam, gdzie mieliście pierwszą randkę. Wybierz tę samą restaurację, zamów to samo wino. Pozwoli Wam to wczuć się w tamten niezapomniany klimat. W ten sposób na chwilę cofniesz czas i przypomnisz jej swoją romantyczną stronę. Magia, która na 100% ją zaczaruje.
  2. Zaplanuj coś ekscytującego, niebanalnego, a nawet ekstremalnego. Jeśli nie w głowie Ci klasyczna kolacja przy świecach – zaproś swoją drugą połowę na ściankę wspinaczkową, orzeźwiającą kąpiel w przeręblu w towarzystwie morsów czy na rundkę helikopterem nad miastem – jeśli pozwalają na to Twoje fundusze. Adrenalina i endorfiny z pewnością wpłyną mega korzystnie na miłosny nastrój.
  3. Zorganizuj masaż dla dwojga. Żadna kobieta nie odmówi sobie tej relaksującej przyjemności. Możecie wybrać się razem do spa, ale też sprawić sobie frajdę w domowym zaciszu. Odpowiednia muzyka, kilka świec, aromatyczne olejki do masażu. Z całą pewnością – oboje zapamiętacie ten odprężający wieczór na długo.
  4. Zaskocz ją! Nawet jeśli zrobisz to w banalny sposób to i tak ją uszczęśliwisz. Kup róże, usyp z płatków drogę do jadalni, gdzie ukochana zastanie kolację w Twoim wykonaniu i walentynkowe wino. Nie zaszkodzi jeśli na stole będzie też czekała na nią czerwona lub czarna seksowna sukienka. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której ona spanikuje „w co się ubrać w Walentynki?”. Sam też włóż marynarkę. Drugą ścieżkę z kwiatów usyp do sypialni. Nie zapomnij pozostawić na łóżku czekoladek w kształcie serca. Przydadzą się na deser.
  5. Wasz związek trwa długo? Zaaranżuj sytuację, w której zmieniacie otoczenie. Zabierz ją w Walentynkowy wieczór do jakiejś lokalnej winnicy, wynajmij pokój, zostańcie tam na noc. Rutynę i codzienne troski zostawicie za sobą i cieszcie się chwilą we dwoje.
  6. Równie dobrze możecie też pozostać w domu. Wcześniej uzupełnij lodówkę albo zaopatrz się w numery z najlepszym jedzeniem na dowóz, wypożycz Wasze ulubione filmy. Niekoniecznie romantyczne. Zostańcie w domu razem, wyłączcie telefony i wspólnie spędźcie leniwy dzień w łóżku.

A jeśli zastanawiasz się nad tym jakie prezenty walentynkowe mogłyby być idealne dla Twojej drugiej połówki – zerknij na mój poradnik pt. Jak ogarnąć Walentynki?, w którym propozycje są posegregowane wg. długości związku.

[adrotate banner=”4″]

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel