Nie bądź leszczem - sprawdź w co się ubrać na ryby!

2017-05-08
Nie bądź leszczem - sprawdź w co się ubrać na ryby!

Błąd! Istnieje kilka zasad, których warto przestrzegać w wybieraniu stylówki na ryby i nie ma co wobec nich stawać okoniem.

Różnego rodzaju odzież kamuflującą i w kolorach ziemi, idealną dla amatorów łowienia ryb, można znaleźć w ofercie sklepu online_Denley.pl

W co się ubrać na ryby?

  • Pierwsza reguła nad wodą dla machających wędką? Nie płoszyć ryb i nie wzbudzać u nich podejrzeń! Dotyczy to nie tylko zachowywania się niezaburzającego rytmu natury, ale też stroju! Wie o tym każdy profesjonalista zaopatrzony w odpowiedni ekwipunek, ale dotyczy to też wędkarzy amatorów, którzy po prostu chcą miło spędzić czas nad brzegiem rzeki czy jeziora i  zrelaksować się na łonie przyrody.
  • Ubranie wędkarza powinno mieć barwy ochronne, idealnie wtapiające się w otaczające środowisko. Najbardziej przystosowane do tego kolory to zieleń, khaki, oliwkowy, brązowy czy szary. Z odsieczą przychodzą ubrania w stylu militarnym, z motywem moro lub innym kamuflującym deseniem.
  • Jeśli łowisz hobbystycznie, bez ciśnienia na „taaaaaką rybę”, nie musisz od razu zaopatrywać się w sklepach dla profesjonalistów. Maskujące ubranie na ryby możesz kupić w sklepie online Denley.pl. Znajdziesz tu rozbudowaną Kolekcję Military, z całą gamą T-shirtów męskich, bluz, spodni, spodenek, a nawet kurtek z ochronnym motywem, a także w kolorach ziemi.
  • A jeżeli mowa o kurtce – przyda Ci się chroniący przed zmieniającymi się warunkami pogodowymi model z kapturem.
  • Dla stylowych wędkarzy poleca się także kurtkę husky. To uniwersalne okrycie wierzchnie, które można założyć zarówno do casualowej stylizacji jak i na łono natury ma bogatą historię. I to właśnie ona mówi nam, że tego rodzaju kurtki powstały dla łowców polujących czy to na zwierzynę czy na ryby, by chronić ich przed wiatrem, chłodem i kapryśną aurą.
  • Na nocnych zasiadkach sprawdzi się nie tylko husky, ale też inna odzież bazująca na jej pierwowzorze. Mogą to być np. pikowane kamizelki męskie czyli tzw. bezrękawniki,  Są bardzo lekkie więc i wygodne, a jednocześnie ciepłe! Komfort i łatwość pakowania sprawiają, że warto je mieć pod ręką na łowienie ryb Nie zaszkodzi też, byś miał ze sobą ciepły sweter.
  • Oczywiście, wybierając się na ryby warto zaopatrzyć się w nieprzemakalne obuwie i coś na głowę. Czapka z daszkiem jak np. klasyczna bejsbolówka czy full cap, nie tylko uchroni Cię przed słońcem, ale też przed ukąszeniami komarów.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel