Męskie trendy modowe 2018'

2017-12-29
Męskie trendy modowe 2018'

Jak zwykle będziemy informować was na bieżąco, ale już teraz designerzy zapowiedzieli męskie trendy modowe, które będą dominować w 2018′.

Must have w 2018? Przedłużana bluza męska_Denley.pl
Męskie trendy modowe 2018′
  • Tak naprawdę pojęcie „trendów” nie do końca będzie rezonować ze stylowymi mężczyznami w 2018′. W modzie będzie klasyka i ubrania ponadczasowe. Look mężczyzny będzie podkreślany interesującymi akcesoriami, subtelnymi detalami, które jednak nadadzą szczególnego charakteru stylizacjom. Będą to nie tylko gadżety, ale też lśniące tkaniny, połyskujące w ubraniach nici, itd.
  • Jeśli chodzi o gadżety – na nadchodzące sezony koniecznie trzeba zaopatrzyć się w nerkę, którą będzie nosić się przewieszoną przez ramię, zapewniając sobie swobodę ruchów. Po ubiegłorocznych bransoletkach – w nadchodzącym roku must have to również wszelkiego rodzaju naszyjniki, łańcuszki męskie i wisiorki. Subtelne lub niedbale splątane.
  • Styl, który wkrótce przyćmi wszystkie inne to znany i lubiany smart casual. Pojawią się jednak subtelne zmiany w krojach kultowej odzieży, a w nurtach zapanuje jeszcze większy miks, niż to ma miejsce teraz. Coraz śmielej będzie można łączyć elementy standardowe z nowoczesnymi.
  • Z drugiej strony popularne będą odniesienia do mody retro i to zarówno z lat 90-tych, 80-tych jak i nawet 50-tych. Będą nawiązania do ogromnych logotypów na ubraniach z końcówki 20-wieku, latem sprawdzi się minimalistyczny white total look.
  • W duchu nowoczesności i dynamiki życia współczesnych facetów – rozwinie się moda sportowa, a sportowa elegancja nabierze wyjątkowego kolorytu. Dużo nawiązań do ikon sportowego stylu sprawi, że rządzić będzie styl athleisure! Przeczytaj więcej: „Athleisure! Jak się ubrać w tym stylu?”
  • Luz ponad wszystko. Koszule męskie czy marynarki już nie będą musiały być dopasowane. Podobnie swetry. W 2018 będzie liczyć się miękkość tkanin i ich możliwość lekkiego, naturalnego dopasowywania się do ciała. Popularne będzie wszystko co komfortowe, swobodne, długie np. przedłużane bluzy.

Męskie trendy modowe 2018 zapowiadają się interesująco, ale moda rządzi się swoimi prawami i jeszcze dużo może nas zaskoczyć. Pamiętajcie by śledzić nasz blog, a na pewno będziecie na bieżąco!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel