Męski wypad. Gdzie jechać? Co zabrać?

2020-01-23
Męski wypad. Gdzie jechać? Co zabrać?

Mężczyźni czasem chcą jednak spędzić więcej czasu razem, oderwać się od codziennej rutyny i naładować baterie! Tutaj zawsze sprawdza się męski wypad!

Gdzie jechać na męski wypad?

Planując weekend lub dłuższą przygodę w towarzystwie samych kumpli – należy rozpocząć od budżetu. Pełen wrażeń weekend możecie spędzić zarówno na rybach, nad pobliskim jeziorem, w jakimś kurorcie z basenem i SPA, w jednej z europejskich stolic w ramach oferty City Break lub na jakiejś wyspie otoczonej ciepłym morzem. Wszystko zależy od czasu jakim dysponujecie, łączących was zainteresowań (może lubicie chodzić po górach?) i od zaplecza finansowego.

Najlepszy relaks to ten na łonie natury. Namiot, ognisko, ekstremalne warunki to propozycja dla facetów aktywnych,  rządnych wrażeń i lubiących wykazać się umiejętnościami, ale nie gorsza jest opcja spędzenia czasu z drinkiem w dłoni i pod palemką. To, gdzie udacie się na męski wypad zależy przede wszystkim od waszych potrzeb. Sami wiecie najlepiej – czego wam brakuje? Polska ma o tyle dobre położenie, że z każdego miejsca można stosunkowo szybko dotrzeć nad morze, w góry, nad jedno z jezior, ale i do fajnych, tętniących nocnym życiem miast. Nie trzeba wiele planować, by w piątkowy weekend zapakować się do samochodu lub pociągu i ruszyć przed siebie!

Kurtka softshell_Denley.pl
Co zabrać na męski wypad?
  • Jeśli wasz plan zakłada aktywne spędzanie czasu – konieczne będzie zabranie odzieży specjalistycznej. Oczywiście inaczej spakują się amatorzy jazdy rowerowej, którzy chcą przejechać jakiś dłuższy odcinek drogi, a inaczej narciarze, którzy zamierzają skorzystać z ostatnich podrygów zimy i stref dobrych cen w kurortach narciarskich. Jednak wszystkim zapaleńcom sportów, aktywności na świeżym powietrzu i ekstremalnych doznań – przydadzą się ubrania sofshell jak np. kurtka z oddychającej tkaniny która odprowadza wodę, chroni przed wiatrem i deszczem, a także zapewnia komfort cieplny podczas zajęć outdoorowych. Koniec zimy, a początek wiosny to również dobry moment na zakup kurtki narciarskiej czy snowboardowej. One też są teraz w strefie dobrych cen!
  • Mężczyźni, którzy wolą bardziej jednostajną formę relaksu i czas chcą spędzić głównie na plaży lub w basenie, poza ubraniami casualowymi, potrzebnymi na czas posiłków w restauracji hotelowej – przede wszystkim powinni zaopatrzyć się w modne spodenki kąpielowe. Zerknijcie do naszego wpisu „W czym na basen kryty?”, aby dowiedzieć się więcej!
  • Planujecie intensywne zwiedzanie i wieczorny relaks w lokalnych barach lub kawiarniach? Przede wszystkim warto zabrać ze sobą wygodne, ponadczasowe ciuchy, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Do spodni jeansowych można włożyć T-shirt i funkcjonalną bluzę z kapturem, by wieczorem wymienić górę na koszulkę i marynarkę. Tak zaopatrzeni możecie zdobywać miasto!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
pixel