Matrix, czyli trend holograficzny w modzie!

2019-08-06
Matrix, czyli trend holograficzny w modzie!

Choćby najmniejsza wstawka na obuwiu, ale musi być! Stylowy alert! Trend holograficzny w modzie robi prawdziwy efekt wow! 

Zaczęło się od nowinek urodowych i CD nails u dziewczyn, a nieoczekiwanie metaliczne, mieniące się dodatki dające trójwymiarowy efekt – opanowały ulice w tym sezonie!

Holograficzne wstawki! 

Połyskujące elementy szturmem podbiły świat mody! Znaleźć je można na odzieży, butach, ale trzeba dodać, że i całe tkaniny mienią się teraz efektownie tęczą kolorów! I oczywiście – są gwarantem stworzenia spektakularnego outfitu! Holograficzne plecaki, najmodniejsze nerki (przeczytaj też: „Jak nosić nerkę?”), mieniące się kurtki męskie świetnie sprawdzają się w codziennych, miejskich stylizacjach. Stylizacje z „benzynowymi” akcentami nie są przeznaczone jedynie dla fanów świecidełek albo czterech kółek Dzięki nieszablonowemu wyglądowi – look każdego nabiera na charakterze! Po prostu pozwala wyróżnić się z tłumu!

Trend holograficzny! Co z czym nosić?

holograficzny trend w modzie

Hologramy na ubraniach i obuwiu pojawiają się najczęściej jako drobne elementy. Nie gryzą się więc w zasadzie z większością streetwear’owych i casualowych stylizacji. Wręcz przeciwnie! Stanowią niebanalne urozmaicenie codziennego stylu, w którym prosty zestaw odzieży nabiera sznytu! Wprowadzenie do mody takich metalicznych, wyróżniających się akcentów – sprawdza się świetnie. Szczególnie latem – dodaje jeszcze więcej energii wyglądowi! Mini hologramy na butach, kurtkach czy bluzach – idealnie korespondują z jasnymi ubraniami, nadając im szczególnego wyrazu!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel