Jak wyznać miłość?

2020-08-25
Jak wyznać miłość?

20 sierpień. Z pozoru – kolejny, zwykły dzień. Tymczasem na czerwono zapisuje się on w kalendarzu świąt nietypowych. Bo to Dzień Wyznawania Miłości! Z tej okazji – podpowiadamy – jak wyznać miłość dziewczynie, kobiecie…!? Jeśli pierwsze „kocham Cię” jeszcze przed tobą – te informacje mogą się przydać!

Takie słowa nie każdemu przychodzą łatwo, inni czekają na właściwy moment, komuś brakuje odwagi… Bezpośrednie wyznanie miłości to może być skomplikowana sprawa. Szczególnie, że nie da się określić czasu – kiedy to zrobić, po jakim okresie od poznania, trwania związku? Odpowiedzi na te pytania nie istnieją, bo każda relacja miłosna jest indywidualna. Jest sprawą dwóch osób, które darzą się głębokim uczuciem.

Jak wyznać miłość kobiecie?

Dlatego warto uświadomić sobie, że miłość to nie tylko słowa. A te – poprzedzają… gesty! Samo wyznanie miłości jest esencją tego, co wydarza się wcześniej (i później!). Zaangażowanie, czułość, troska, wierność, romantyczne chwile we dwoje – te wszystkie emocje, urzeczywistniające się w kierunku ukochanej –  subtelnie komunikują twój stan zakochania! <3

Najlepsze wyznania miłości są spontaniczne. Jeśli jednak twoje pierwsze „kocham” w jej kierunku ma mieć specjalną oprawę – zadbaj o odpowiednią stylizację! Denley.pl

Dlatego głowa do góry, bo właściwie grunt już masz! No chyba, że kochasz ją skrycie i nie miałeś okazji, możliwości okazania swoich uczuć.

Wówczas wróć na początek drogi i zacznij od drobnych gestów. Jeżeli natomiast wyczuwasz, że ta wielka chwila nadchodzi – nie ustawiaj sobie przypomnienia w telefonie, że najlepiej będzie powiedzieć jej „to” danego dnia o danej godzinie. Miłość rządzi się swoimi prawami i jest spontaniczna. Będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy nastąpi ten właściwy moment.

Choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli taka szczególna chwila w Waszym życiu będzie mieć specjalną oprawę. Jeśli powiesz jej to na ucho w czasie romantycznego tańca, albo w specjalnym miejscu – np. na szczycie góry, którą postanowiliście zdobyć w weekend czy na plaży. Pamiętaj, że słowa „kocham Cię” powinny wypływać z twojego wnętrza. Nic na siłę. Więc jeśli zastanawiasz się jak wyznać miłość, to my podpowiadamy – wprost i wtedy, gdy poczujesz, że to jest odpowiednia chwila na takie wyznanie.

Zdj. głw. – Unsplash.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel