Jak wybrać idealne spinki do mankietów?

2017-08-14
Jak wybrać idealne spinki do mankietów?
Nigdy nie strzelisz modowej gafy, jeśli postawisz na klasyczne spinki do mankietów w prostokątnym kształcie_Denley.pl

Choć są niewielkie i subtelne, to ich nadrzędną rolą jest stanowienie takiego akcentu, który wyróżnia faceta z tłumu. Spinki do mankietów, bo o nich mowa, mają rozmaite kształty, kolory, faktury i style. Począwszy od klasycznych, jednolitych i jednobarwnych niewielkich kwadratów, na przedstawiających różne kształty (np. zwierząt, roślin, kotwic i innych) skończywszy.

Jak znaleźć te jedyne w swoim rodzaju, które jednocześnie idealnie będą współgrać ze stylem i temperamentem ich przyszłego właściciela? Od czego zacząć poszukiwania pary doskonałej? Postaram się ułatwić Wam to trudne zadanie!

Przede wszystkim, trzeba pamiętać o zasadach, które w modzie pozostają ponadczasowe. Po pierwsze – diabeł tkwi w szczegółach. Zapamiętajcie te słowa wybierając najlepsze dla siebie spinki do mankietów. Ten mały detal z ogromną siłą przykuwa uwagę i świadczy o niepowtarzalnym stylu faceta. Druga reguła mówi o tym, że mniej znaczy więcej. Minimalistyczna i klasyczna stylizacja, delikatnie zaakcentowana wyjątkowymi spinkami przypiętymi do mankietów męskiej koszuli – dodaje 100% szyku.

Prostokątne spinki do koszuli sprawdzą się w każdej eleganckiej stylizacji_Denley.pl

Jak znaleźć idealne spinki do mankietów?

  • Jeśli nie czujesz się mocny w swoich wyborach modowych, przy wyborze tak ubrań jak i biżuterii – stawiaj na uniwersalizm. Prostokątne, czarne lub srebrne spinki do mankietów – dodają klasy przy minimalnym wysiłku. I pasują do każdego! Są genialną opcją dla stylizacji klasycznych, mocno formalnych. Współgrają z białą koszulą i marynarką.
  • Spinki do koszuli ze stali szlachetnej wzbogacają look w sposób subtelny i wyrafinowany jednocześnie.
  • Jeśli zamiast modelu z kantami, postawisz na okrągły – wiedz, że prosty sposób sprawisz, że będziesz wyglądać oszałamiająco i z nutą nonszalancji.
  • Jeżeli masz w sobie trochę ekstrawagancji i planujesz włożyć na siebie naprawdę eleganckie ciuchy – nie bądź zbyt skromny i wybierz spinki do mankietów, urozmaicone o jakiś interesujący detal np. specjalne żłobienie czy kamień szlachetny.
  • Spinki do mankietów dedykowane są raczej formalnym stylizacjom, ale w pewnych „casualowych” sytuacjach możesz też skusić się na model o jakimś zabawnym czy charakterystycznym motywie, z którym jest Ci po drodze. Np. jeśli pasjonujesz się footballem i idziesz na związany z nim event – przydadzą Ci się spinki w kształcie piłek, a gdy lubisz ostrą muzykę i udajesz się na after pokoncercie – te z motywem elektrycznej gitary czy w kształcie mini perkusji.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel