Jak ubrać się do kina samochodowego?

2020-05-12
Jak ubrać się do kina samochodowego?

Co by nie mówić – Covid-19 wyzwolił ogromne pokłady kreatywności jeśli idzie o nowe lub (nomen omen) „odmrażane” sposoby spędzania czasu wolnego. Choć na pewien okres wirus zatrzymał nas w domach i było to trudne, a i teraz konieczność zachowywania dystansu społecznego piętrzy przeszkody, to kto jak nie my? W tych specyficznych warunkach można znaleźć różne sposoby na spędzanie czasu, również ze znajomymi. Nawet, jeśli widzieć będziemy się jedynie przez szybę samochodu!

Już wkrótce, w niektórych miastach, będzie można wybrać się razem do kina! Samochodowego! Choć takie inicjatywy, okazjonalnie, już się pojawiały – to możliwe, że tym razem kina samochodowe wpiszą się w naszą rzeczywistość na dłużej. Znamy je głównie z amerykańskich filmów. To właśnie w Stanach Zjednoczonych, w 1933 roku w New Jersey – miał miejsce pierwszy taki seans. W latach 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku robiły tam furorę (wówczas działało w USA 4 tyś. takich miejsc). Teraz i my będziemy mogli się nimi cieszyć! Pomysłowe, oryginalne i bezpieczne rozwiązanie. Fajnie! Oby samochodowe kina zaczęły działać jak najszybciej!

A jak ubrać się do kina samochodowego?

jak ubrać się do kina samochodowego
Jeansowa kurtka Denley.pl

Nowe okoliczności to i nowe trendy! Wprawdzie znajomych spotkasz jedynie przez szybę własnego auta, to jednak warto ubrać się dobrze. W końcu ostatnimi czasy to jedna z nielicznych okazji, by wziąć udział w jakimś przedsięwzięciu, w którym uczestniczą również inni ludzie

Okoliczności takiego eventu pod chmurką są jak najbardziej luźne, swobodne, rozrywkowe. W dodatku czas spędza się siedząc w samochodzie, więc warto ubrać się wygodnie. Jeśli chcesz przy tym podkreślić swoje zamiłowanie do mody – postaw na taki styl z lekka festiwalowy. Wprawdzie kino samochodowe to nie Coachella, to jednak ma miejsce na zewnątrz, raczej pod wieczór i ma służyć rozrywce. Możesz włożyć luźne jeansy, T-shirt i na wierzch – koszulę w kratę. Jeśli kurtka – to najlepiej przewiewna bomberka lub jeansowa katana, szczególnie, że sprzyja temu pora roku. A na stopy – adidasy lub trampki.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel