Jak sprzedać swoje ubrania w internecie?

2019-03-22
Jak sprzedać swoje ubrania w internecie?

Jednym z najczęściej wypowiadanych przez kobiety zdań, a na pewno pomyślanych… jest kultowe „Nie mam się w co ubrać!”. Ale i faceci mogą mieć problem z przeładowanymi szafami, w których brakuje właściwych ubrań do tworzenia ponadczasowych lub pełnych indywidualizmu stylówek!

jak sprzedać ubrania w internecieWiosna to najlepszy czas na konkretne przewietrzenie męskiej garderoby!

Warto pozbyć się wszystkich zbędnych rzeczy, a jeżeli wstrzymują cię sentymenty to pomyśl, że to właśnie teraz masz najwięcej energii do działania. Podejmij męską decyzję! Zostaw ulubione i wykorzystywane ciuchy, a resztę rozdaj lub sprzedaj. Teraz albo nigdy! Rewolucja musi być brutalna

Używane ubrania możesz przeznaczyć na cele charytatywne i po prostu się nimi podzielić. Jednak jeśli tak się składa, że przyda ci się trochę grosza do budżetu i dodatkowe złocisze chętnie wykorzystałbyś na zakup nowych ciuchów – zrób wyprzedaż. Zyskasz miejsce w szafie, a za zarobione pieniądze odświeżysz garderobę na wiosnę!

Jak sprzedać swoje ubrania w internecie? porady! 

Być może teraz na ten tip jest już trochę za późno, ale jeśli planujesz wyzbywania się swoich ubrań w przyszłości – dbaj o nie zawsze! Im ich stan będzie lepszy – tym drożej je sprzedasz! Wystarczy stosować się do zaleceń producenta dotyczących prania i użytkowania ubrań, które znajdziesz na metkach. Jeśli dodatkowo zadbasz o ich właściwe suszenie i przechowywanie – trwałość odzieży przedłuży się i twoje ubrania na długo zachowają dobry wygląd.

Do sprzedaży przeznacz wszystkie te rzeczy, których nie nosiłeś w ciągu ostatniego roku, lub które na ciebie nie pasują, bo np. przytyłeś lub schudłeś! Wyrzucić z kręgu swoich zainteresowań możesz również te ubrania, których nie jesteś w stanie sobie wyobrazić w trzech różnych stylizacjach. Oznacza to, że nie są uniwersalne, ponadczasowe, praktyczne. Nie popadaj w żal! Przypływ gotówki złagodzi rozstanie!

Ustal rozsądne ceny ubrań! Zerknij na portale aukcyjne, by dowiedzieć się za ile mniej więcej chodzą… Na jednych ciuchach zarobisz więcej (klasyki zawsze w cenie!), na innych mniej. Ale nie bądź nieusatysfakcjonowany! Lepsze parę groszy, niż to, by rzeczy kurzyły się na półce. Z czasem wyjdą z mody i je wyrzucisz!

jak sprzedawać ubrania w internecieLudzie kupują oczami. Jeśli więc zastanawiasz się jak sprzedać swoje ubrania w internecie to nie myśl tyle. Tylko sięgnij po aparat! Ale zanim zrobisz ładne, dobrze oświetlone zdjęcia (w naturalnym świetle i na jasnym tle) – upewnij się, że ubrania, które chcesz sprzedać są czyste, wprasowane, schludne. Po zrobieniu fotek możesz je rozjaśnić czy pozbyć się prześwietleń, cieni, ale jak ognia unikaj filtrów! Twój produkt musi odzwierciadlać realny stan. Na platformach sprzedażowych ludzie sprawdzają każdy detal! Zdjęcia i opisy muszą zawierać rzeczowe informacje, tak o plusach, jak i ewentualnych defektach.

Aby sprzedać swoje ubrania w internecie – zdjęcia i opisy możesz zamieszczać we wszelkich serwisach sprzedażowych. Ale również w tematycznych i lokalnych grupach na Facebooku i na Instagramie. Np. tworząc specjalne konto i polecając je znajomym, a także wykorzystując odpowiednie hashtagi.

A gdy już uda ci się zrobić miejsce w szafie – zapraszamy na zakupy do sklepu Denley.pl. Czeka na ciebie najnowsza kolekcja! Modne ubrania w dobrych cenach! 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel