Jak relaksować się w trakcie matur?

2019-04-24
Jak relaksować się w trakcie matur?

Jeśli  nie masz jeszcze zaplanowanych stylizacji na wszystkie egzaminy do których podchodzisz – zerknij do tego wpisu pt. „Zapunktuj stylem na maturze”. Dowiesz się z niego nie tylko tego jak mieć jeden kłopot z głowy w trakcie matur, czyli – w co się ubrać?! Znajdziesz tam też odpowiedź na pytanie jak sprawić, by dobrze wypaść w oczach komisji egzaminacyjnej?!

Do Twojego sukcesu, który masz w zasięgu  ręki, przyczyni się wygodna stylizacja dobrana zgodnie z zasadami dress codu, obkucie, ale także zniwelowanie stresu towarzyszącego egzaminom. Jeśli uczyłeś się pilnie – nie powtarzaj materiału do ostatniej minuty przed wejściem na salę. Musisz znaleźć czas na chwilę wytchnienia i relaks.

Stylizacja_Denley.pl

Jak relaksować się w trakcie matur?

  • Wykorzystaj miesiąc maj. Deseń pogody w tym roku jest raczej w kratkę, ale za to świetnie współgra z kraciastymi koszulami w kratę z flaneli, które uchronią Cię przed chłodem, a zapewnią maksymalny komfort! Spacer, nawet z parasolem, pośród wiosennej zieleni i najlepiej z dziewczyną – z pewnością sprawią, że zamiast się stresować – odetchniesz i nabierzesz mocy do działania!
  • Spotkaj się ze znajomymi i postarajcie się odreagować, jeśli oni również dzielą Twój los. Tylko nie siejcie paniki! Zamieńcie galowe ciuchy na luźne stylówki, białe koszule na T-shirty, a eleganckie spodnie na streetwearowe joggery lub jeansy. Wybierzcie się do kameralnego pubu na małe piwo i bilard lub do kina albo na występ kabaretu. Na chwilę oderwijcie się od nauki. Ostre imprezy nie są dobrym pomysłem, ale rozrywkowe spotkania towarzyskie – jak najbardziej.
  • W czasie egzaminów nie zapominaj o sobie i dbaj o siebie tak dobrze jak do tej pory, a nawet lepiej. Odżywiaj się, wysypiaj i nie rezygnuj z aktywności fizycznej. Wyjdź na rower, basen albo załóż dres i udaj się na siłownię lub wyskocz na kosza. Sport utrzyma Twój organizm w dobrej kondycji, zmniejszy napięcie, doda energii do powtarzania materiału i obrony własnej wiedzy przed belframi.
  • Sprawiaj sobie małe przyjemności, Może nie będziesz mieć czasu na oglądanie całego sezonu Twojego ulubionego serialu, ale na jeden odcinek co kilka dni spokojnie możesz sobie pozwolić. Tak samo jak na gorącą czekoladę z malinami czy cokolwiek innego co lubisz!

Dasz radę! Powodzenia!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel