Jak pogodzić się z dziewczyną?

2019-10-11
Jak pogodzić się z dziewczyną?

Nikt nie jest idealny! Kłótnie w związkach? Zdarzają się!  Ale niezależnie od tego, kto doprowadził do sprzeczki – warto wyjść z inicjatywą, zakopać wojenny topór i tym samym… wrócić do równowagi! Podpowiadamy jak pogodzić się z dziewczyną!?

Jak pogodzić się z dziewczyną? Zrób to w 7 krokach!

  1. Po pierwsze – ochłoń nim pogrążysz sprawę do reszty!
  2. Stosuj język korzyści! Wyciągając rękę na zgodę staraj się nie zaczynać od tłumaczeń, ani też od dalszego roztrząsania sprawy. To może na nowo zaognić konflikt. Co nie znaczy, że na spokojnie nie możecie jeszcze raz podejść do tematu! Zacznij jednak od tego, by zaproponować porozumienie, które sprawi, że oboje poczujecie się lepiej i łatwiej wam będzie na spokojnie porozmawiać. A potem powiedz – jak rozumiesz jej odczucia?! Może właśnie gdzieś w tym miejscu wasze widzenie pewnych spraw rozjeżdża się?
  3. Daj do zrozumienia drugiej osobie, że jest ci potrzebna. Pokaż, że ci zależy!
  4. Weź pod uwagę jej perspektywę! Nie musisz się z nią zgadzać, ale relacje i emocje wymagają empatii i zrozumienia!
  5. Jeśli wiesz, że zawiniłeś –  bądź facetem i przyznaj się bez wymówek! Ona to doceni! Nie zapomnij użyć też słowa „przepraszam” i szczerze obiecać, że wszystko naprawisz!
  6. Choć w przypadku relacji między partnerami to może być trudne – staraj się nie skupiać na negatywnych emocjach i swoich uczuciach. Tutaj górę powinien wziąć rozsądek.
  7. Bądź dojrzały! Postaraj się zrozumieć, że tak właściwie kłótnie, oskarżenia, wzajemne obrażanie się na siebie – to tak naprawdę… dziecinada.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel