Jak optycznie odjąć sobie kilogramów? Triki i uniki!

2019-03-28
Jak optycznie odjąć sobie kilogramów? Triki i uniki!

Rozmiar ma znaczenie? Czasem niewielkie! Każdy facet może wyglądać dobrze, a przy tym czuć się świetnie w swojej skórze. Wystarczy niezachwiana pewność siebie! A można ją uzyskać ubierając się odpowiednio. Bo klasę można mieć w każdym rozmiarze! 

Jak optycznie odjąć sobie kilogramów?

Metoda uników!

  • Duże wzory, kropki, paski, geometryczne kształty. Pogrubiają i przyciągają uwagę! Trzeba ich unikać! Oczywiście możesz sięgać po ubrania z printami, ale nie powinny one dodatkowo obciążać sylwetki.
  • Z kolei nadmiar zabawnych nadruków i kolorowych aplikacji sprawi, że będziesz wyglądać zbyt młodzieżowo i… obciachowo. Niepoważnie. Celuj jedynie w delikatne nadruki, a najlepiej w ponadczasową klasykę.
  • Jak ognia wystrzegaj się ubrań w nie swoim rozmiarze! Nie próbuj oszukiwać siebie i innych i wciskać się w zbyt ciasne ciuchy. One wręcz uwypuklają wszelkie niedoskonałości! Dla równowagi – nie próbuj też chować się workach! Zbyt duże i za luźne ubrania nie tylko powiększają wizualnie, ale tworzą też efekt niechlujstwa.
  • Najważniejszą sprawą i to właściwie niezależnie od rozmiaru – jest odpowiednie dobieranie ubrań do sylwetki. Mają być w sam raz, nie za duże, nie za małe! Właśnie wtedy mężczyźni przy kości wyglądają najbardziej korzystnie! Jeśli nie dasz się o tym przekonać – nie ma szans na osiągnięcie pożądanego efektu!
jak wyszczuplić męską sylwetkę
T-shirt z kołnierzykiem w szpic i w stonowanym kolorze – optycznie wyszczupli męską sylwetkę. Denley.pl

Triki! Nie tylko modowe! 

  • Wyprostuj się! To nie żart! Bądź pewny siebie, trzymaj dumnie i mocno głowę, a przez takie optyczne wydłużenie szyi – już na wstępie pozbywasz się drugiego podbródka! Prostując się pupa „ucieka” do tyłu, a przez to, z przodu, wizualnie „spada” ci brzuch.
  • Wysmuklij się jeszcze bardziej! Noś ubrania (T-shirty, bluzki longsleeve) z kołnierzykiem w szpic lub Henley!
  • Stawiaj na klasykę i minimalizm. Nadmiar w każdej postaci, jak np. przesadzone nadruki, jakieś dodatkowe przeszycia, zbytnia kontrastowość w stylizacji – może sprawić, że przedobrzysz. Proste fasony, lekkie tkaniny, tradycyjna kolorystyka – to kierunek dla ciebie. Zamiast ciężkich jeansów – modne chinosy, zamiast puchowych kurtek – modele gładkie lub płaszcze.
  • Korzystaj z tego, co oferuje ci moda i… kombinuj. Do swojego wyglądu podejdź krytycznie i weź sprawy w swoje ręce! Dobieraj ubrania tak, by wyrównywać proporcje sylwetki, operuj krojami, korzystaj z rad fachowców. Najlepszym doradcą może być… lustro! W ten sposób, można optycznie odjąć sobie nawet kilku kilogramów!

Przeczytaj też: „6 modowych wskazówek dla dużych chłopaków”.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel