8 powodów, dla których warto nosić bluzki Henley!

2019-01-18
8 powodów, dla których warto nosić bluzki Henley!

Bluzki i T-shirty Henley tym różnią się od klasycznych koszulek i longsleeve’ów, że mają okrągły kołnierzyk, wykończony co najmniej dwoma guziczkami (a maksymalnie pięcioma), które można nosić rozpięte i zapięte. Swoim stylem przypominają sportowe koszulki polo, jednak mają znacznie szersze zastosowanie w modzie męskiej!

bluzki henley
Guziczki w bluzkach typu Henley można nosić zapięte lub rozpięte. Jeden model, a dwa różne oblicza! Denley.pl

8 powodów, dla których warto nosić bluzki Henley! 

  1. Są minimalistyczne, mają interesujący, oldschoolowy klimat, a jednocześnie wpisują się w lifestyle współczesnych, modnych mężczyzn.
  2. Dzięki prostocie – dobitnie podkreślają inne atuty męskiej stylizacji. Świetnie eksponują biżuterię i akcesoria jak okulary, zegarek, łańcuszek.
  3. Są totalnie swobodne, bezpretensjonalne i wygodne. Nadają się do podróżowania, na co dzień i w każdej sytuacji, w której chcesz wyglądać dobrze i stylowo, bez dokładania większych starań.
  4. Są uniwersalne i nie dotyczy ich sezonowość. Modne o każdej porze roku! Wystarczy dobrać tkaninę odpowiedniej grubości – lżejszą na lato, grubszą na chłodniejsze miesiące.
  5. Dzięki swoim cechom charakterystycznym, czyli dekoltowi tworzącemu literę V i dopasowaniu do sylwetki – świetnie podkreślają męską budowę z wyrzeźbioną klatką i rozbudowanymi ramionami. Uwypuklają biceps, a mówiąc najprościej – podkręcają naturalny męski seksapil! Wybierając model Henley, warto zwracać uwagę na odpowiedni rozmiar. Aby osiągnąć efekt wow – bluzka z krótkim lub długim rękawem musi pasować idealnie.
  6. Są popularne wśród najlepiej ubranych facetów świata. Ich walory doceniają gwiazdy dużego formatu m. in. David Beckham, Ryan Gosling, Drake czy Kanye West. Dlaczego? Bluzki Henley dodają szyku! Mają w sobie to coś!
  7. Pasują właściwie do każdej męskiej kurtki. Zakładając T-shirt lub longsleeve Henley, nie musisz zastanawiać się nad pozostałymi elementami stylizacji. Wkładasz coś na siebie, wychodzisz i masz gwarancję, że wyglądasz perfekcyjnie.
  8. Rewelacyjnie pasują do męskich szortów, chinosów, bojówek i jeansów. Można je nosić wpuszczone do środka spodni, jak i wypuszczone na zewnątrz. Możliwości tworzenia stylizacji z koszulkami Henley są właściwie nieskończone!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
pixel