Jak modnie nosić ubrania w moro?

Jak modnie nosić ubrania w moro?

Jak modnie nosić ubrania w moro?

Zdania na temat moro są podzielone. Jedni mężczyźni uwielbiają ten wzór, inni unikają go jak ognia. Jedno jednak nie ulega wątpliwości. Moro to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów, bez którego w dodatku trudno wyobrazić sobie styl militarny i wojskowy. Między bajki można też włożyć stwierdzenie, że moro pasuje tylko do sportowych i streetowych stylizacji. Przeciwnie, jeśli nie ubiera się go od stóp do głów, może wspaniale dopełnić i podkręcić każdy codzienny look, a przy okazji dodać mu znacznie więcej swobody.

Lansowany dziś przez projektantów wzór moro przeszedł bardzo długą drogę w modowej historii. W wojsku popularność zdobył dzięki cechom typowo praktycznym. Nie dość, że zapewniał znakomity kamuflaż, to w dodatku doskonale krył zabrudzenia. Dziś moro ma przede wszystkim wyróżniać w wielkomiejskiej dżungli, ożywiać stylizacje i nadawać im zdecydowanie bardziej indywidualny charakter. Wzór nie kojarzy się już ze zdyscyplinowanymi szeregowcami z armii, ale ze zbuntowanymi, ambitnymi i dynamicznymi ludźmi, którzy doskonale wiedzą, że wygląd ma znaczenie.

Moro można nosić na wiele sposobów. Najczęściej ten popularny wojskowy deseń spotyka się w odzieży typowo sportowej i streetowej. Spodnie bojówki w moro, bluzy w moro, całe komplety dresowe i kurtki przejściowe i zimowe w ten wyrazisty wzór od razu przyciągają wzrok i wzorowo spisują się w wielu stylizacjach. To zasługa kolorów. Chociaż moro jest wyraziste, to jednak na ten kultowy wzór składają się zazwyczaj neutralne, stonowane barwy.

Moro w odcieniach brązu, beżu, zieleni czy khaki bez obaw można więc łączyć z czernią i bielą, a także ze zdecydowanie bardziej wyrazistymi kolorami. Genialne są duety moro z granatem, czerwienią, denimem. Śmiało można też sięgać po bardziej nasycone kolory jak pomarańczowy, bordowy i żółty.

W sportowych stylizacjach moro genialnie wygląda na bluzach i spodniach sportowych. Fani tego deseniu mogą zainwestować w komplet dresowy w moro, ale taki zestaw warto już urozmaicić. Mile widziane są koszulki gładkie albo z printem. Look fantastycznie przełamią też bardzo ostatnio modne buty męskie z kolorową cholewką. Ci, którzy nie są przekonani do moro, nie muszą rezygnować z niego całkowicie. Zamiast po spodnie sportowe, bluzy z kapturem czy koszulki męskie w moro, mogą sięgać po ubrania z oryginalnymi wstawkami w moro. Wnętrze kaptura, dodatkowe wzmocnienia kolan, wykończenie kieszeni we wzór moro znakomicie ożywiają dresy męskie w odcieniach czerni i szarości.

Jak modnie nosić ubrania w moro?

W streetowych stylizacjach obowiązują podobne zasady. Warto wybrać jeden element garderoby w moro, a look uzupełnić ubraniami w mocniejszych albo neutralnych kolorach. W wielkomiejskich stylówkach moro genialnie wygląda na kurtkach. Zarówno tych obszernych i długich, z dużym kapturem, jak i zdecydowanie bardziej dopasowanych do sylwetki bomberkach. Zamiast klasycznych, workowanych bojówek, warto sięgać po bardziej dopasowane fasony, a zwłaszcza wyjątkowo popularne joggery w moro. Świetnie leżą, a dodatkowo rewelacyjnie wyglądają zestawione z ciężkimi butami z wyższą cholewką. W streetowych stylówkach nie trzeba ograniczać się tylko do ubrań. Wzór moro może pojawić się też na butach albo akcesoriach. Sneakersy w moro, szal w charakterystyczne cętki, plecak albo czapka z daszkiem w ten wyjątkowy deseń mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

O ile w outfitach sportowych i streetowych moro już nie zaskakuje, to w stylizacjach casualowych i codziennych wygląda świeżo i oryginalnie. Z tego chociażby względu warto wprowadzić od czasu do czasu moro do swoich stylówek. Koszula w moro może dodać nieprawdopodobnego luzu stylizacji z casualową marynarką i spodniami chino. Lekko dopasowane spodnie bojówki w moro fajnie wyglądają z jeansową koszulą i T-shirtem. Tworzą też stonowany, ale bardzo wyrazisty look z kolorowym longleeve'em. Moro fantastycznie przełamuje też formalny charakter wielu ponadczasowych fasonów. Biała koszula z elementami w moro wygląda oryginalnie i od razu przyciąga zainteresowane spojrzenia. Do kompletu wystarczy tylko ulubiona para jeansów i modna kurtka przejściowa albo zimowa, żeby stworzyć niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju look.

Jak modnie nosić ubrania w moro?
Jak modnie nosić ubrania w moro?
pixel