Fryzury męskie - letnie trendy 2017!

2017-06-29
Fryzury męskie - letnie trendy 2017!

Jest ona równie istotna, co idealnie skrojona na Ciebie stylizacja! A na odstępstwa mogą sobie pozwolić jedynie hiper-przystojniacy na miarę Ragnara Lothbroka z „Wikingów”! Choć i jego, pomimo niecodziennych warunków, cechowała w miarę ogarnięta i niebrzydka fryzura…

Mężczyźni zmagają się z wieloma problemami jakie fundują im ich własne włosy. TUTAJ możecie dowiedzieć się jak opanować przedwczesne łysienie u mężczyzn, z kolei tipy na to, co zrobić żeby włosy rosły szybciej znajdziecie w TYM tekście. Gdy już opanujecie te tematy i zadbacie o swoje włosy w najwyższym stopniu, warto rozejrzeć się po trendach i sprawdzić – jakie męskie fryzury są na topie w sezonie letnim 2017!?

Męskie fryzury 2017 to przede wszystkim charakterystyczne cięcia! Wśród nich teksturowanie, pozwalające uzyskać efekt cieniowania na krótszych włosach. Do tego ponadczasowe FADE, strzępione włosy na modłę zwaną SHAG, a także degażowanie i strzyżenie warstwowe.

Kolorowe włosy. Topowy letni trend 2017′. Do wykorzystania np.na festiwalach pod chmurką.

Letnie trendy przyniosły jednak ze sobą trochę szaleństwa i beztroski i obok świetnie przyciętych fryzur – stawia się też na kolor! Pamiętacie tekst pt. „Siwe włosy u mężczyzn”? Oprócz wskazówek dotyczących tego jak sobie z nimi radzić, dowiedzieliście się, że włosy w tym kolorze są właściwie bardzo modne, można je zaakceptować i zaakcentować! Szczególnie, że bardzo podobają się kobietom, do których leci komunikat, że oto mają do czynienia z facetem statecznym, inteligentnym i dojrzałym. Niektórzy mężczyźni poddają się nawet profesjonalnej koloryzacji – wybierając właśnie srebrny odcień!

Koloryzacje, czyli tzw. farbowanie włosów, modne są szczególnie teraz! Co odważniejsi mogą poddać się zabiegowi fryzjerskiemu stawiając na długotrwały efekt, ale jest też inna metoda! Najgorętszy letni trend 2017 to jednodniowa koloryzacja!

Niesamowity efekt włosów w odjazdowym kolorze, czy to srebrzystym, różowym, lazurowym, pastelowym lub innym dowolnym – można osiągnąć dzięki kosmetykom typu „one day color”.  W dziecinnie łatwy, a jednocześnie bezpieczny sposób – możecie zmienić się nie do poznania! Taka niebanalna fryzura będzie idealnie współgrać z letnimi stylizacjami, zrobi również furorę na wszelkiego rodzaju festiwalach. Warto się zabawić i zrobić efekt wow!

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel