Casualowe combo! Alternatywne sposoby na noszenie lekkiego swetra!

2017-06-23
Casualowe combo! Alternatywne sposoby na noszenie lekkiego swetra!

Teoretycznie – nic prostszego. Owszem. Bo schody pojawiają się wtedy, gdy trzeba ubrać się w konkretnym stylu. Gdy wymagają od nas tego nieco istotniejsze okoliczności niż poranne wyjście po bułki do spożywczaka w nadmorskiej mieścinie. Do tego ta zmienna pogoda. Umówmy się – nie jesteśmy na Florydzie, gdzie panuje klimat subtropikalny, o trzeciej w nocy żaden chłód po plecach nie pociągnie i nie będziemy potrzebować swetra

Sweter może się przydać! Np. wtedy, gdy wybierasz się na przyjęcie pod chmurką czy w weekend, ze znajomymi, do ogródka piwnego na miejskim rynku. Wieczorem lub w nocy może okazać się, że wieje chłodem, pada deszcz albo po prostu tną komary. Zwycięzcami okażą się Ci, którzy będą mogli włożyć lekki, ale utrzymujący komfort cieplny, stylowy sweter V-neck.

Mało tego! Taki idealny na lato męski sweter to element garderoby, który jest nie tylko szykowny, praktyczny, ale z którym można też stworzyć stylizację combo! W jaki sposób? Otóż można wykorzystać go nie tylko jako okrycie wierzchnie w razie kaprysów pogody, ale też do interesującego wykończenia letniej stylówki!

Miejska stylizacja ze swetrem przewiązanym na ramionach._Denley.pl

Alternatywne sposoby na noszenie lekkiego swetra latem!

  1. Pierwszy. Najprostszy, najbardziej oczywisty. Po prostu masz sweter na sobie. Np. wtedy, gdy zamiast tropikalnego upału, na zewnątrz panuje nieco bardziej optymalna temperatura. Sweterek V-neck w neutralnych lub w typowo letnich, energetycznych kolorach możesz włożyć zarówno do długich chinosów jak i do jeansów lub szortów. Na T-shirt lub gołe ciało.
  2. Przewiązany w pasie. Korespondujący ze wszystkimi modelami casualowych spodni, zestawionych z jednolitym T-shirtem lub longsleeve’m albo letnią koszulą. Taka stylizacja komunikuje, że jesteś luzakiem, który ma ochotę się zabawić i choć gorący z Ciebie facet – sweter przyda się na później.
  3. W elitarnym, amerykańskim stylu preppy czyli zarzucony na plecy z rękawami przewiązanymi w lużny supeł. Look wyrażający tzw. sportową elegancję, wpisujący się w lato i sielskie klimaty, w których mężczyzna nie zapomina się i nie porzuca indywidualnego stylu. W jakich kolorach? Najlepiej w pastelach.
  4. Jak wyżej, tyle, że rękawy nie przewiązane, za to puszczone luzem.
  5. Hipstersko, dla mężczyzn, którzy nie boją się modowych wariacji. Za to są mega cool. Sweter przewiązany po skosie, czyli z jednej strony na ramieniu, a z drugiej pod pachą. Na nutę listonosza, bo tak, jakbyś nosił przerzuconą przez ramię torbę listonoszkę.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel