Bluzy retro i inne kultowe ciuchy minionych dekad, które są modne w latach 20-tych XXI wieku!

2020-02-27
Bluzy retro i inne kultowe ciuchy minionych dekad, które są modne w latach 20-tych XXI wieku!

Nie chodzi o to żeby żyć przeszłością. W gruncie rzeczy to nie jest zdrowe. Jednak odnosząc się do zamierzchłych czasów poprzez modę, jako łącznika z historią – naprawdę warto jest odkopywać na strychach z kuframi pamiętającymi młodość starszych pokoleń – ubraniowe perełki. Nosząc dziś (jako akcent w stylizacji) bluzy retro i inne ciuchy minionych dekad – będziesz po prostu cool! 

bluzy retro, bluza retro, męskie, męska
Bluzy retro to must have lat 20-tych XXI wieku!

Ale nie musisz martwić się, że nie nadążysz za powracającymi trendami, jeśli odzieżowe skarbce twoich rodziców i ich rodziców są zupełnie puste. Współcześni designerzy też postanowili odnieść się do starego ale jarego! Kultowe ubrania nawiązujące klimatem do lat 80-tych i 90-tych możesz teraz kupić w topowych sklepach z ubraniami! Kolekcja Retro dostępna jest w Denley.pl. W tym genialnie zaopatrzonym sklepie z odzieżą męską znajdziesz zarówno bluzy retro, jak i modne T-shirty, czapki z daszkami i wiele innych!

Bluzy retro i inne ubrania, które teraz powinny wypełniać twoją garderobę! 

Oldschoolowe koszulki piłkarskie, T-shirty z nadrukami logotypów najwspanialszych kapel rockowych, które zapisały się w historii, bluzki z napisami typu Coca-Cola, Nitnendo, Star Trek czy NASA… To tylko niektóre propozycje vintage, które funkcjonują w modowej przestrzeni z pokolenia na pokolenie. Twojej generacji też nie ominą! Są ponadczasowe, a nosząc je – możesz nadawać im współczesnego sznytu.

Tie Dye

Dlatego z dumą noś swoją ulubioną retro bluzę z zestawieniu z spodniami typu slim fit! T-shirt z emblematem zespołu muzycznego łącz z czarnymi jeansami i skórzaną kurtką. Taka stylizacja jest uniwersalna i stylowa! A do minionych epok pełnych nurtów, których czas nie jest w stanie wypchnąć – świetnie nawiązują też ubrania z motywem Tie Dye.

Przeczytaj również tekst pt.: „Tie Dye – styl, który wraca do gry!”.

czapka z daszkiem retro
Czapka z daszkiem Denley.pl

Choć ten jaskrawy, wywołujący u niektórych ból głowy deseń jest wyjątkowo specyficzny, to jednak utrzymuje się na fali! No i można zaszaleć, bo świetnie fituje z pozostałymi elementami odzieży! Zarówno w wydaniu klasycznym, jak i z tymi zupełnie odjechanymi. Np. bluza retro albo koszulka męska ze wzorem Tie Dye będzie współgrać ze spodniami w wyrazistym kolorze, z ciekawymi trampkami, a stylówkę dopełni czapka z daszkiem vitange!

Nie możemy nie wspomnieć o ubraniach typowych dla lat 80-tych i 90-tych. Był to burzliwy i niezapomniany okres, który przyniósł wszystko, co dobre. Od MTV po internet i konsole. Dlatego nie dziwi sentyment i wracanie w modzie do tego wyjątkowego czasu i manifestujemy to w nowoczesnej odsłonie. A przecież kojarzy się on też z niebanalną odzieżą. Są to T-shirty z nadrukami, bluzy z napisami i oczywiście – ciuchy z denimu! Kurtka jeansowa to aktualnie must have!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel