Bluzy dla par! Dwie połówki jednego stylu!

2018-02-06
Bluzy dla par! Dwie połówki jednego stylu!
Bluza damska Bolf, dostępna w różnych kolorach_Denley.pl

Bluzy dla par? To idealny prezent na Walentynki. Dla was obojga!

Nie od dziś wiadomo, że ciuchy komunikują. Za ich pomocą można wyrażać swoje poglądy i osobowość, osiągać cele biznesowe i inne. Można też w banalny, ale wyjątkowo romantyczny sposób podkreślić, że ty i twoja druga połowa jesteście sobie pisani i niech każdy się o tym dowie. A co! Takie przesłanie niosą ubrania dla par. T-shirty, kurtki czy bluzy dla par i inne ubrania dla zakochanych – to naprawdę gorący trend, jeśli idzie o gifty na 14-go lutego!

Jak stworzyć couple look na Walentynki?

Oczywiście możecie poszukać ubrań komplementarnych względem siebie. Np. jedna bluza z napisem „Bonnie”, druga z napisem „Clyde”. Możecie postawić też na customizowane bluzy z nadrukami waszego własnego pomysłu. Jest jeszcze trochę czasu, by pokusić się o jakiś indywidualny projekt, którego zamysł będzie z wami głęboko powiązany.

Bluza męska Bolf, dostępna w różnych kolorach_Denley.pl

Ale jest też prostsza metoda. Dziś wybierasz i kupujesz – jutro masz. Taką ofertę ma dla ciebie nasz sklep online – denley.pl. Teraz znajdziesz u nas zakładkę dla niej – Denley She. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie i dla swojej dziewczyny lub żony ten sam model bluzy. Dla niej bluza damska, dla ciebie męska – każda skrojona na miarę, w tych samych, lub innych kolorach. Dla romantyków mogą być także czerwone koszule flanelowe w kratę, kojarzące się z miłością. Koszule damskie i męskie są teraz w specjalnej, walentynkowej cenie. Wybór stylizacji dla zakochanych zależy od ciebie, od was… Jedno jest pewne! Taki upominek dla dwojga, a później zamanifestowanie swoich uczuć poprzez dopasowane stylówki – z pewnością jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę między wami!

Takie same ubrania dla niej i dla niego i podobna stylizacja jednego dnia – to pomysł z przymrużeniem oka, który można wykorzystać również by uczcić rocznicę czy inne ważne wydarzenie waszego wspólnego życia, ale 14 luty to ku temu najlepszy moment. Sprawcie sobie takie prezenty na Walentynki! Będzie przy tym sporo zabawy i dużo romantyzmu. W sympatyczny sposób udowodnicie sobie i światu, że jesteście dla siebie ważni.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
pixel