Beach bag! Co spakować?

2020-07-15
Beach bag! Co spakować?

Mamy lato! Można by rzecz, że sezon plażowy w pełni! Choć tegoroczne wakacje różnią się od wszystkich poprzednich, jesteśmy nieco ograniczeni terytorialnie, zarówno pod kątem wyjazdów w dowolne miejsca świata, jak i wszędzie tam, gdzie trzeba zachować społeczny dystans, to jednak warto wykorzystać ten czas, w którym jest ciepło i słonecznie! Na plażę, pomost nad jeziorem, rower wodny, krótki rejs jachtem – zabieramy beach bag!

beach bag, męskie szorty kąpielowe
Spodenki kąpielowe muszą znaleźć się w torbie plażowej! Denley.pl

Noszenie ze sobą ręcznika zarzuconego nonszalancko przez lewe ramię wciąż jest ok! Jednak taki skromny ekwipunek, na kilkugodzinny lub całodzienny plażing – może być niewystarczający! Z pomocą przychodzi torba plażowa, w której zmieścisz wszystko, czego ci trzeba! Wystarczy dobrze się spakować!

A jak to zrobić?

Najlepiej minimalistycznie, czyli nie zabieramy ze sobą deski do krojenia i łazienkowej umywalki, tylko wakacyjne niezbędniki plażowicza! Mając optymalnie wypełnioną torbę będziecie wyposażeni w dokładnie to co jest potrzebne i nie zajdzie sytuacja, w której nastąpi konieczność wyrzucenia na piasek całej jej zawartości… w poszukiwaniu kremu z filtrem! Dlatego zachowujemy balans w czasie pakowania przybornika plażowego!

Beach bag! Co spakować do torby na plażę?

  • Potrzebne ci będą okulary przeciwsłoneczne! W biżuterii będzie ci niewygodnie, ponadto można ją zgubić, a okulary to naprawdę stylowy dodatek, który potrafi wyróżnić z tłumu. Ponadto – modele dobrej jakości, wyposażone w filtr, chronią oczy przed niekorzystnymi skutkami promieniowania słonecznego! No i unikniesz zmarszczek! Gadżeciarskie z pożytecznym!
  • Podobnie ma się sprawa, jeśli idzie o czapki z daszkiem. Czapeczka na plaży czy na wodzie jest wprost niezbędna, z punktu widzenia ochrony przed słońcem i zapobiegania udarowi! To must have, który chroni głowę, a jednocześnie – świetnie wygląda! Najmodniejsze czapeczki z daszkiem znajdziecie w naszym sklepie Denley.pl! A jeśli interesuje cię sielski klimat – wybierz słomkowy kapelusz Panama!
  • Dodatki dodatkami, nawet jeśli są niezbędne, ale pamiętaj o bazie! Dla faceta, najpotrzebniejszą rzeczą na plaży są oczywiście męskie szorty kąpielowe! Możesz w nich wskoczyć do wody, wsiąść do kajaka i przechadzać się brzegiem morza niczym przystojny ratownik ze „Słonecznego Patrolu”. Jeśli chodzi o spodenki kąpielowe – będzie ci w nich wygodnie i będziesz prezentować się dobrze, nawet jeśli wybierzesz model w kwiaty! Na plaży – wolno! Ale szorty w paski czy gładkie też się sprawdzą! Alternatywnie – możesz postawić na klasyczne szorty i kąpielówki!
  • Nie zaszkodzi jeśli weźmiesz zapasową parę bielizny, szczególnie, jeśli na plażę wybierasz się w krótkich spodenkach i planujesz przebierać się w kabinie.
  • Krem z filtrem! O tym, że jego data przydatności powinna być aktualna i że krem powinien zawierać filtr SPF – nie musimy chyba przypominać? Naprawdę… oprzenia słoneczne to nic dobrego! A jeśli chcesz podkręcić opaleniznę – dodatkowo zaopatrz się w balsam do opalania.
  • Woda mineralna i zdrowe, pożywne przekąski! Wilgotne chusteczki albo antybakteryjne mydełko lub spray, którymi doraźnie można oczyścić ręce.
  • Klapki, japonki, ewentualnie sandały! Wszak nie ma co startować na plażę w sneakersach. Stopy mają mieć dostęp powietrza, należy unikać przepocenia, otarć, no i postawić na maksymalną wygodę!
  • Pakując beach bag – nie zapomnij o ręczniku. Możesz się na nim położyć, do ewentualnego otarcia się z wody zaleca się wziąć drugi, nawet mniejszy.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2020
pixel