Babie Lato - jak zatrzymać wakacyjny klimat?

2016-08-19
Babie Lato - jak zatrzymać wakacyjny klimat?

shutterstock_161674283Wakacyjny nastrój daje się rozpoznać nie tylko po pięknej naturalnej opaleniźnie podkreślającej błysk w oku. Da się zauważyć go w energii jaką tryskamy w słoneczne dni i w indywidualnym stylu, którym emanujemy. Latem stawiamy na odważne i wesołe odcienie ubrań albo pastele, na modne akcenty (marinistyczne elementy, emblematy na ubraniach, kwiaty) i czuć w naszych stylizacjach totalny luz i spontan.

Jeżeli nie masz ochoty rozstawać się jeszcze z tym niepowtarzalnym klimatem – zatrzymaj go jeszcze na jakiś czas. Trendy nadchodzącej jesieni pozwalają na to!

O najmodniejsze kolory sezonu nie musisz się martwić! Jesienią 2016 kobiety mogą być kolorowe jak motyle. Poza charakterystycznymi dla tej pory roku klasycznymi kolorami ziemi, fioletami, czerwieniami i pomarańczami – modne będą też słoneczne i cytrynowe żółcie, morski błękit, pastelowy róż… barwy, które z pewnością zatrzymają wakacyjny nastrój na dłużej!

shutterstock_901049592Nie żałuj sobie koloru i noś go nie tylko na ubraniach!

Paznokcie, makijaż – również mogą przywołać Ci ciepłe wspomnienia minionych wakacji. Wielobarwne wzorki na hybrydach lub najmodniejszy bananowy kolor – z pewnością podtrzymają flow i naładują Cię pozytywną energią, która sprawi, że nie dasz się jesiennej chandrze! Wieczorami stawiaj na szczyptę ekstrawagancji. Srebro i stal – przywołują na myśl blask gwiazd obserwowanych na nocnym granatowym niebie. A taki niebiański, środkowo-letni granat możesz zaakcentować nawet na ustach! Make-up w tym stylu ma być prawdziwym hitem sezonu!

Tak! Nadchodzącej jesieni każdy kolor może przywołać cudne wspomnienia i pozostawić nas w nastroju letnich klimatów jeszcze przez kilka tygodni. Takie „babie lato”

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
pixel