5 ubrań, które kobieta może Ci podebrać!

2017-10-05
5 ubrań, które kobieta może Ci podebrać!

Istnieje duża szansa, że wkrótce będziesz musiał podzielić się nie tylko kawałkiem podłogi i miejscem w garderobie, ale też ciuchami!

Uniwersalna bluza college. Idealna dla niego i dla niej_Denley.pl
Poznaj 5 ubrań, które kobieta może Ci podebrać i sprawdź dlaczego!
  1. T-shirt. Męska koszulka. To jedna z tych rzeczy, które dziewczyny podkradają wręcz nałogowo i traktują np. jako piżamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, dlaczego właśnie tak jest – koniecznie przeczytaj tekst na blogu pt. Dlaczego kobiety kochają nosić ciuchy swoich mężczyzn? Tam dowiesz się, że to nie tylko kwestia chemii… Czy warto wchodzić w taką „wymianę” koszulek? Warto! Dziewczyna w Twoim T-shircie będzie wyglądać naprawdę sexy!
  2. Koszula flanelowa – podobnie jak T-shirt czy klasyczna męska biała koszula – na bank doda kobiecie tego czegoś, co uwodzi faceta. Jeśli jednak chodzi o męskie koszule flanelowe – to najzwyczajniej w świecie – świetnie nadają się one do tworzenia stylizacji unisex. Twoja dziewczyna najprawdopodobniej włoży ją do jeansów, potraktuje jako okrycie wierzchnie, albo zestawi ze skórzaną spódnicą w rockowym klimacie. I gwarantuję Ci – będzie wyglądać świetnie. Jeśli przyjdzie jej do głowy jakiś remont – to pewnie chętnie wykorzysta ją też jako ubranie robocze. Tobie proponuję pełnić wówczas co najmniej rolę pomocnika
  3. Bluza college! Z pewnością kojarzysz amerykańskie superprodukcje, w których dziewczyny (nierzadko cheerleaderki) noszą kurtki lub bluzy swoich facetów, potocznie zwane baseballówkami? No więc mechanizm jest taki, że dzięki takiemu „zapożyczeniu” – dziewczyna demonstruje, że ten oto wysportowany samiec o dobrych genach – należy do niej. Jednak bluzy collage tak bardzo sprawdziły się w modzie uniwersalnej dla mężczyzn i kobiet, że dziś tych powodów noszenia przez obie strony jest znacznie więcej niż tylko chęć udowodnienia przynależności. One po prostu świetnie wyglądają i są nieodłączną częścią stylu preppy, który nieustannie jest na topie!
  4. Podobnie jest z hoodies! Bluzy z kapturem są mega uniwersalne! W dodatku mamy teraz trend na oversize, więc dziewczyny w przydużych bluzach swoich facetów – prezentują się mega modnie!
  5. Kurtka Bomber Jacket! Cóż można o niej napisać? Choć jej historia wiąże się z mężczyznami i ich twardym światem – to pokochały je również kobiety. I wyszło im to wyłącznie na dobre. Twoja dziewczyna, w Twojej kurtce bomberce to z pewnością będzie prawdziwa petarda.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
pixel