3 męskie stylizacje na Święta!

2017-12-18
3 męskie stylizacje na Święta!

To, że w czasie świąt powinno się nosić koszule – nie oznacza przecież, że nie można czuć się w nich swobodnie! Sprawdź 3 proponowane stylizacje na Święta Bożego Narodzenia, z koszulą w roli głównej!

3 męskie stylizacje na Święta!

1  Jeśli intensywnie zastanawiasz się – w co się ubrać na Wigilię, to musisz brać pod uwagę fakt, że jest to najbardziej uroczysty moment w całym okresie świątecznym! Dlatego podczas kolacji wigilijnej warto wyglądać naprawdę elegancko.

Zadasz szyku, jeśli do klasycznej, ponadczasowej koszuli męskiej w kolorze białym – dobierzesz czerwoną marynarkę i elegancką muchę. Dzięki takiej stylizacji świątecznej – idealnie wpiszesz się stylem w klimat świąt. Twój look dopełnią czarne, casualowe chinosy. Warto pamiętać, aby tego dnia koszula miała jak najbardziej formalny charakter – podczas kolacji może zrobić się ciepło i być może zechcesz zdjąć marynarkę. Odpowiednia koszula sprawi, że nawet w takiej sytuacji – nadal będziesz wyglądać stylowo i z klasą.

2 W okolicznościach nieco mniej uroczystych np. podczas rodzinnego spotkania w pierwszy lub drugi dzień świąt – śmiało możesz zrezygnować z mocno eleganckiego wyglądu – na rzecz bardziej casualowego, lecz równie stosownego. Nie będzie ci już potrzebna mucha czy krawat, za to do brustaszy formalnej koszuli – włóż poszetkę. Będzie bardziej na luzie, ale nadal będziesz wyglądać w sposób, który podkreśli charakter okazji. Przeczytaj też tekst: „Diabeł tkwi w szczegółach! Poszetka!”

3 Jeszcze bardziej swobodna, ale wcale nie mniej szykowna propozycja to świąteczna stylizacja casualowa. Wystarczy, że przygotowując ją – zastosujesz odpowiednio dobraną kolorystykę. W święta sprawdzają się czerwienie, zielenie, granaty, szarości i czernie.

Na koszulę możesz założyć lekki i komfortowy sweter z dekoltem w serek albo męski bezrękawnik. W zależności od ochoty – stylizację możesz dopełnić marynarką lub nie. Świetnie będą wyglądać kolorowe spodnie chino – np. granatowe lub bordowe, z casualową koszulą w kratę w tychże odcieniach. Pamiętaj o dodatkach! Charakteru całej stylizacj doda modny zegarek!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
pixel