Zmień się nie do poznania. Poddaj się… metamorfozie

2019-12-06
Zmień się nie do poznania. Poddaj się… metamorfozie
To już dziś! Rusza nowa akcja pt. „Metamorfozy z Denley”. Nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu? Szukasz dla siebie odpowiedniego stylu? A może potrzebujesz zyskać pewności siebie? Ta akcja jest dla Ciebie! Zgłoś się do  „Metamorfozy z Denley”. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Organizatorzy kierują akcję do wszystkich chętnych. Na czym będzie ona polegała?
Nie chodzi tylko o zmianę ubrania, planujemy porady w dużo szerszym zakresie
– Krótko mówiąc na zmianie, poprawie wizerunku osoby, która zostanie wytypowana – tłumaczy Paweł Zabielski. Stylista w firmie Denley.pl zaznacza jednak, że nie chodzi tu tylko o zmianę ubrania. – Planujemy porady w dużo szerszym zakresie – zaznacza. Co zatem jeszcze znajdzie się w „Metamorfozach”? M.in. usługa kosmetyczna, fryzjerska, ale także… mentalna. – Chcemy z wytypowaną osobą nie tylko porozmawiać o wizerunku, o tym, jak dobrze wyglądać na każdą okazję, ale także jak… nabrać pewności siebie – zachęca Paweł Zabielski.
Pierwsza wytypowana osoba przejdzie metamorfozę na początku listopada
Osoby chętne do wzięcia udziału w akcji muszą się zgłosić na adres mailowy: social@denley.pl. W odpowiedzi otrzymają ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie organizatorzy wytypują pierwszą osobę. – Zostanie ona najpierw poddana szczegółowej analizie pod kątem wizerunku i wyglądu, a następnie na początku listopada przejdzie metamorfozę – podsumowuje stylista. Zapraszamy!
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel