Z czym nosić czerwoną marynarkę?

2019-10-25

Czerwień w męskich stylizacjach to wciąż dość rzadki widok. Owszem, daje się zauważyć ją czasem na T-shirtach, a w porywach odwagi cywilnej – na spodniach… Jednak faceci wciąż podchodzą z dystansem do tego ekspresyjnego koloru pełnego wigoru, energii i pasji! A szkoda! Bo np. nosząc czerwoną marynarkę można wprost zawojować świat!

czerwoną marynarkę, czerwona marynarka
Czerwoną marynarkę można ubrać na wiele okazji! Na spotkanie, na randkę, na imprezę okolicznościową. Denley.pl

Czerwień w stylizacji mężczyzny, w odpowiedniej dawce, nie tylko przyciąga uwagę, ale też pobudza do działania! A to dlatego, że kojarzy się z żywym ogniem, siłą, pełnią życia, z aktywnością i pasją. Nie bez powodu, osoby, które noszą kolor czerwony – łatwiej nawiązują kontakty, są dynamiczne w stylu bycia i wytrwałe.

Zdecydowanie poleca się trik modowy z noszeniem czerwieni osobom nieśmiałym! W czerwonym łatwiej przełamywać bariery, wychodzić z inicjatywą, wzmacniać pewność siebie i kształtować swój wizerunek oparty na indywidualizmie! Oczywiście jest to również kolor pożądania i silnie oddziałuje na zmysły! Udowodniono, że ubiór z czerwonym akcentem zwiększa atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet! Facet w czerwieni wydaje się być bardziej wpływowy, wysoko postawiony społecznie, przystojny i silny.

Z czym nosić czerwoną marynarkę? 

czerwone marynarki męskie
W marynarce o tak intensywnym kolorze nie pozostaniesz niezauważony! Denley.pl

Z tak intensywnym kolorem jakim jest czerwony – trzeba uważać i stawiać na balans. Najlepiej, gdy stanowi on jeden element outfitu, bądź, gdy służy jako dodatek. Do koszuli i odświętnych spodni można włożyć czerwony krawat lub wybrać wzór w tym odcieniu na poszetce. Jednak dlaczego by nie pójść o krok dalej? Do casualowych lub eleganckich stylizacji – warto wybrać modną, czerwoną marynarkę męską! I to nie tylko w okresie świątecznym, na kolację wigilijną Sprawdzi się ona zarówno na randkę, imprezę, jak i nieformalne spotkanie!

Kolor czerwony doskonale fituje z bielą, czernią i grantem. Dlatego czerwona marynarka męska w jednym z wielu odcieni (intensywny, w kolorze wina) – będzie korespondować z ciemnymi spodniami chino i z klasyczną białą koszulą. Naprawdę stylowo! Jeśli jednak zależy ci na miejskim, luźniejszym efekcie – czerwoną marynarkę w sportowym nurcie możesz włożyć po prostu do jeansów. Gwarantujemy, że za sprawą niebanalnego szyku – wyróżnisz się w tłumie!

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel