Z czym łączyć pikowaną kamizelkę?

2019-08-07
Z czym łączyć pikowaną kamizelkę?

Pikowana kamizelka to must have każdej męskiej szafy! W zanadrzu naprawdę warto mieć chociaż jedną! Pikowaną kamizelkę nosi się głównie na co dzień. Jest tak praktyczna, że można łączyć ją z rozmaitymi zestawami ubrań. I mieć gwarancję, że albo świetnie podkręci stylówkę, albo ją po prostu wzbogaci!

Pikowana kamizelka świetnie sprawdza się w zastępstwie przejściowej kurtki. To właśnie ją możesz zarzucić na plecy, spontanicznie wybiegając z domu! Są sprawy ważne i ważniejsze! Popołudniowe piwo z kumplami może przeciągnąć się do późnych godzin nocnych i z pewnością nie będziesz żałować, że nie zapomniałeś, by zabrać ze sobą modny bezrękawnik!

z czym nosić pikowaną kamizelkęZ czym nosić pikowaną kamizelkę?

  • Oczywiście model ten świetnie sprawdza się w połączeniu z ubraniami sportowymi! W korespondencji tak z dresem, jak i z denimowymi joggerami czy ze spodniami bojówkami. Spełni swoje zadanie, gdy nałożysz ją na dowolny T-shirt, bluzę z kapturem i bez! Zapewni ci komfort, wygodę, swobodę ruchów, a jednocześnie niebanalny wygląd. Celując w kontrastujące kolory np. niebieskie spodnie plus czerwona kamizelka – będziesz wyglądać energetycznie i przykuwać uwagę innych!
  • Ale trzeba pamiętać, że kamizelki męskie tego typu mają swój początek na amerykańskich sawannach, a w Europie kojarzą się z elitarnymi sportami (łowiectwo, jeździectwo, itd.). Potrafią zachowywać się elegancko! Męska kamizelka pikowana w stylu Husky – to z pozoru luźne ubranie, z którym jednak zadasz szyku niczym prawdziwy szarmant! Szczególnie, gdy włożysz ją do dopasowanych spodni jeansowych i koszuli! To może być koszula casualowa, a także stylowy sweter, a nawet sportowa marynarka! Zwróć wówczas uwagę na stonowaną, neutralną kolorystykę!
  • To z czym nosić kamizelkę pikowaną – zależy od pory roku i pogody. W chłodniejsze dni, ale gdy nie jest zimno jak w grudniu – spisuje się jako samodzielna warstwa wierzchnia, zapewniając użytkownikowi komfort cieplny. Tutaj model puchowy robi robotę! Lżejszy bezrękawnik można nosić natomiast pod grubą kurtką lub płaszczem, a w ciepłym okresie – samodzielnie. Jako warstwę izolującą od zimna. Zawsze warto mieć go pod ręką!
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel